جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۱۷ تیر ۱۳۹۶
شهرداری قزوین در شرایط سخت اقتصادی ۴۰دستگاه اتوبوس جدید خریداری کرده است**
به گزارش اداره روابط عمومي و امور بين الملل شهرداري قزوين؛ فرخ زاد در آيين راه اندازي 40دستگاه اتوبوس جديد اسکانيا جهت خطوط حمل و نقل عمومي شهر قزوين، افتتاح ...

به گزارش اداره روابط عمومی و امور بین الملل شهرداری قزوین؛ فرخ زاد در آیین راه اندازی ۴۰دستگاه اتوبوس جدید اسکانیا جهت خطوط حمل و نقل عمومی شهر قزوین، افتتاح فاز ۲ توقفگاه امام علی(ع) و کلنگ زنی واحد بازسازی و تعمیرات اتوبوس، مینی بوس و تاکسی سازمان اتوبوسرانی شهرداری قزوین با اعتبار ۲۰۰میلیارد ریال افزود: اکنون که اتوبوس های جدیدی وارد خطوط حمل و نقل عمومی شده است باید فرهنگ سازی صورت گیرد تا شهروندان از حمل و نقل عمومی استفاده کنند.

وی بیان کرد: اضافه شدن این دستگاه های اتوبوس، بین شهروندان اعتماد ایجاد می کند که ارائه این خدمات در راستای رفاه و آسایش شهروندان است.

فرخ زاد گفت: به زودی سه سازمان اتوبوسرانی، تاکسیرانی و پایانه های مسافربری شهرداری قزوین با هم ادغام می شوند تا یک سازمان جدیدی با هدف ایفای نقشی اثرگذار و با ساختاری جدید، بتواند خدمات بهتری را به مردم ارائه دهد.

وی بیان کرد: احداث توقفگاه امام علی (ع) از سوی شهرداری قزوین با یک دید فراتر از توقفگاه احداث شده است و این توقفگاه در زمان‌های بحران قابل بهره برداری می‌باشد.

پایان پیام 

Print Friendly, PDF & Email
امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس