جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۱۷ تیر ۱۳۹۶
نیازها و زیرساخت‌های حمل و نقل و ترافیک شهر قزوین تامین شده است**
به گزارش اداره روابط عمومي و امور بين الملل شهرداري قزوين؛ نصرتي در آيين راه اندازي 40دستگاه اتوبوس جديد اسکانيا جهت خطوط حمل و نقل عمومي شهر قزوين، افتتاح فاز ...

به گزارش اداره روابط عمومی و امور بین الملل شهرداری قزوین؛ نصرتی در آیین راه اندازی ۴۰دستگاه اتوبوس جدید اسکانیا جهت خطوط حمل و نقل عمومی شهر قزوین، افتتاح فاز ۲ توقفگاه امام علی(ع) و کلنگ زنی واحد بازسازی و تعمیرات اتوبوس، مینی بوس و تاکسی سازمان اتوبوسرانی شهرداری قزوین با اعتبار ۲۰۰میلیارد ریال افزود: با توجه به اینکه شهر قزوین نقش مهمی در تعمیرات اتوبوس‌های درون شهری سایر شهرها و تامین اتوبوس برای اعزام زائران اربیعن حسینی دارد، برگزاری دوره‌های آموزش تعمیرات و بازسازی اتوبوس‌های فرسوده و ارائه گواهی‌نامه در شهر قزوین ضروری و مهم می‌باشد. 

وی بیان کرد: مرحله اول خرید و تحویل دستگاه‌های اتوبوس درون شهری در سال گذشته روز شهردار صورت گرفت و اکنون در هفته شهرداری‌ها و دهیاری‌ها مرحله دوم خرید و تحویل ۴۰ دستگاه‌ اتوبوس درون شهری اجرایی شده است.

نصرتی گفت:با توجه به شرایط اقتصادی شهرداری‌ها و کشور، این مجموعه توانست از ظرفیت‌های برگزاری همایش جاده ابریشم برای خرید ۴۰دستگاه اتوبوس استفاده و اقدام کند.

شهردار قزوین افزود: در سال ۹۵ و ۹۶ بودجه‌ای برای خرید دستگاه اتوبوس در شهرداری قزوین اختصاص نیافته بود اما با رایزنی های که در همایش جاده ابریشم صورت گرفت و همکاری شورای شهر توانستیم در سال ۹۵ و ۹۶ بودجه ای برای خرید دستگاه اتوبوس اختصاص دهیم.

این مقام مسوول اظهار کرد: خوشبختانه نیازها و زیرساخت‌های حمل و نقل و ترافیک شهر قزوین در سال های گذشته تامین شده است.

وی بیان کرد:احداث تقاطع های غیرهمسطح، بلوارها، مرکز کنترل ترافیک و غیره نقش مهمی در تامین نیازها و زیرساخت های حمل و نقل و ترافیک شهر قزوین داشته است.

نصرتی با اشاره به افتتاح فاز ۲ توقفگاه امام علی(ع) گفت: توقفگاه امام علی(ع) با وسعت ۵ هکتار علاوه بر تامین نیازهای حمل و نقل شهر قزوین در زمانهای بحران قابل بهره‌برداری است.

شهردار قزوین افزود: توقفگاه امام علی(ع) در مکانی مستقر است که مزاحمتی برای شهروندان ایجاد نخواهد کرد و دسترسی آسان برای اتوبوسران‌ها خواهد داشت.

پایان پیام 

Print Friendly, PDF & Email
امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس