جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۹ خرداد ۱۳۹۶
افتتاح ضلع شرقی جاده سلامت و آغاز احداث ضلع غربی جاده سلامت**
به گزارش روابط عمومي منطقه سه شهرداري قزوين؛ فدائي‌فر  افزود: اين آيين ساعت 9صبح روز پنج‌شنبه يازدهم خردادماه 1396 با حضور مسوولان استاني و شهري در ابتداي جاده سلامت در ...

به گزارش روابط عمومی منطقه سه شهرداری قزوین؛ فدائی‌فر  افزود: این آیین ساعت ۹صبح روز پنج‌شنبه یازدهم خردادماه ۱۳۹۶ با حضور مسوولان استانی و شهری در ابتدای جاده سلامت در بلوار شهدای گمنام روبروی دانشگاه آزاد اسلامی قزوین برگزار می‌شود.

وی بیان کرد: ضلع شرقی جاده سلامت با اعتبار ۱۵میلیارد ریال در ۴کیلومتر احداث و این مسیر مجهز به امکانات رفاهی و مبلمان شهری شده است. 

وی افزود: ۱۸هزار مترمربع از مسیر ضلع شرقی جاده سلامت آسفالت و همچنین ۱۱کیلومتر جدولگذاری سنگی شده است.

این مقام مسوول گفت: با توجه به اینکه این جاده، مسیری برای پیاده‌روی و دوچرخه‌سواری شهروندان است، در این مسیر ۲ المان دوچرخه‌، ۲ست ورزشی ۲۴عددی، ۲۰صندلی بتنی و ۵ سطل آشغال بتنی، ۳ ایستگاه استراحت، گلجای و پایه چراغ‌های روشنایی نصب شده است.

وی بیان کرد: اقدامات تجهیز این مسیر با همکاری سازمان زیباسازی شهرداری قزوین اجرایی شده است.

مدیر منطقه سه شهرداری قزوین نیز در ادامه از آغاز عملیات عمرانی آماده‌سازی ضلع غربی جاده سلامت (مسیر دوچرخه‌سواری جاده باراجین) در سال جاری خبر داد.

فدائی‌فر افزود: پروژه تکمیل احداث جاده سلامت در ضلع غرب از تقاطع نخبگان،(دانشگاه آزاد اسلامی قزوین) به سمت باراجین اجرایی خواهد شد.

پایان پیام 

Print Friendly, PDF & Email
امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس
خبر شهری