جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۶
بانوان قزوین صاحب مجموعه فرهنگی و ورزشی تخصصی ویژه خواهند شد**
به گزارش اداره روابط عمومي و امور بين الملل شهرداري قزوين؛ نصرتي در آيين آغاز به کار مجدد عمليات عمراني مجموعه فرهنگي، ورزشي تخصصي ويژه بانوان و افتتاح بنياد شطرنج ...

به گزارش اداره روابط عمومی و امور بین الملل شهرداری قزوین؛ نصرتی در آیین آغاز به کار مجدد عملیات عمرانی مجموعه فرهنگی، ورزشی تخصصی ویژه بانوان و افتتاح بنیاد شطرنج افزود: از عملیات عمرانی مجموعه فرهنگی، ورزشی تخصصی ویژه بانوان ۱۷ سال است که می‌گذرد و تنها یک مرحله آن به بهره‌برداری رسیده است و آن زمین فوتبال در غرب این مجموعه می‌باشد.

شهردار قزوین گفت: این مجموعه دارای ۲ سوله با کاربری استخر و سالن های چندمنظوره است که با تاکید استاندار قزوین این ۲ سوله مورد بهره‌برداری قرار خواهد گرفت.

وی گفت: در جنوب شرقی این مجموعه یک استخر با سقف متحرک ویژه بانوان احداث خواهد شد.

نصرتی افزود: این مجموعه با مشارکت اداره کل آموزش و پرورش اجرایی خواهد شد که صبح ها ویژه دانش آموزان دختر و بعدازظهر ویژه بانوان شهر قزوین خواهد بود.

این مقام مسوول گفت: تلاش خواهد شد این مجموعه در ۱۴ ماه در ۳ مرحله اجرایی شود که هر مرحله به پایان برسد مورد بهره برداری قرار خواهد گرفت.

وی گفت: این مجموعه سالیان سال بود که به خاطر کمبود بودجه و مشکلات مالک نیمه تمام مانده بود و با دستور ویژه استاندار قزوین عملیات عمرانی این مجموعه مجد آغاز شد.

وی گفت: در ۴۰ روز گذشته برای آغاز مجدد عملیات عمرانی این پروژه ۱۵ جلسه برگزار شد که ۵ جلسه فقط با مالک این زمین برگزار شد.

این مقام مسوول اظهار کرد: اعضای شورای شهر به خصوص بانوان نقش مهمی در تحقق آغاز مجدد عملیات عمرانی این پروژه داشتند.

گفتنی است؛ به مناسبت نیمه شعبان و در راستای خدمت رسانی به مردم شهر قزوین و با شعار « هر هفته چند پروژه » آیین آغاز به کار مجدد عملیات عمرانی مجموعه فرهنگی، ورزشی تخصصی ویژه بانوان با مشارکت اداره کل آموزش و پرورش استان قزوین و افتتاح بنیاد شطرنج برگزار شد.

به گزارش اداره روابط عمومی و امور بین‌الملل شهرداری قزوین؛ این آیین ساعت ۹ صبح روز یکشنبه ۲۴ اردیبهشت ماه در محل اجرای پروژه گل‌ها واقع در خیابان شهید بابایی، ضلع شمال بوستان الغدیر، پارکینگ بوستان الغدیر برگزار شد.

بر اساس این گزارش؛ بنیاد شطرنج (خانه شطرنج) از پروژه‌های مشارکتی است که در ۱۲ ماه در مساحت ۲۲۵ متر مربع با نظارت معاونت فنی و عمرانی شهرداری قزوین اجرایی شده است.

در این گزارش آمده است؛ ساماندهی و تجمیع علاقه‌مندان به ورزش شطرنج، برگزاری مسابقات و بهره‌مندی شهروندان از فضای ورزشی ایجاد شده، ارتقاء سطح سلامت جسمی و روحی شهروندان از اهداف احداث بنیاد شطرنج (خانه شطرنج) است.

بر اساس این گزارش؛ عملیات اجرایی احداث مجتمع فرهنگی ورزش تخصصی گل‌ها ویژه بانوان مجدد آغاز شد.

در این گزارش آمده است؛  مجتمع فرهنگی ورزش تخصصی گل‌ها در سال ۱۳۷۶تاسیس شده و این مجموعه  به مساحت ۲/۵ هکتار شامل قسمت های چون  زمین چمن طبیعی با سیستم آبیاری خودکار،پیست دو و میدانی، پرتاب وزنه و پرش، استخر و سالن چند  منظوره است.

پایان پیام 

Print Friendly, PDF & Email
امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس