جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۹ اردیبهشت ۱۳۹۶
مدیریت ۳۱ مجموعه ورزشی در سطح شهر به صورت اختصاصی و مشارکتی توسط شهرداری قزوین***
به گزارش اداره روابط عمومي و امور بين‌الملل شهرداري قزوين؛ وزيري نژاد در آيين افتتاح مجموعه ورزشي شهداي چوبيندر به مناسبت اعياد شعبانيه و روز ملي شورا ها افزود: 10 ...

به گزارش اداره روابط عمومی و امور بین‌الملل شهرداری قزوین؛ وزیری نژاد در آیین افتتاح مجموعه ورزشی شهدای چوبیندر به مناسبت اعیاد شعبانیه و روز ملی شورا ها افزود: ۱۰ سوله ورزشی با همکاری سپاه، تله سی یژ کامان و زرشک، سورتمه، پرش در آسمان، سالن کوثر، مجموعه های ورزشی بوستان بانوان، شقایق، بوستان شهدا، چوبیندر و  سالن ورزشی هشت بهشت، مسیر دوچرخه به طول ۳۰ کیلومتر در سطح شهر، مرکز ژیمیناستیک آپاژیم و جاده سلامت باراجین از جمله مجموعه های ورزشی تحت مدیریت شهرداری قزوین است.

وی با بیان اینکه ۵ مجموعه ورزشی نیز به زودی مورد بهره برداری قرار می گیرد، عنوان کرد: به زودی پیست اسکیت در بلوار پرستار، جاده سلامت باراجین به سمت دانشگاه آزاد به طول ۳ کیلومتر، سومین چمن مصنوعی در ناحیه مینودر، خانه شطرنج بوستان ملت و سالن ورزشی فرهنگسرای سنجیده به بهره برداری می رسد.

مدیرعامل سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری قزوین تصریح کرد: ۶ خانه فرهنگ نیز اکنون در حال احداث است که در هریک از این مجموعه ها یک طبقه به مجموعه ورزشی اختصاص یافته است.

وزیری نژاد با اشاره به اینکه اداره ۵۰۰ هزار مترمربع فضای ورزشی روباز و مسقف در سطح شهر بر عهده شهرداری قزوین است، گفت: مجموعه شهرداری در کنار سایر فعالیت عمرانی و فرهنگی به توسعه فضاهای خدماتی و ورزشی به ویژه در مناطق کمتر توسعه یافته با محوریت توسعه پایدار پرداخته است.

وی افزود: مجموعه ورزشی شهدای چوبیندر در ناحیه منفصل شهری چوبیندر در مساحت ۱۳ هزار مترمربع و اعتبار ۵۵۰ میلیون تومان با امکانات زمین فوتبال، گل کوچک، پیست دومیدانی و ست ورزشی به بهره برداری رسید که احداث این مجموعه ورزشی ۱۸ ماه به طول انجامیده است.

پایان پیام/

Print Friendly, PDF & Email
امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس
خبر شهری