جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۶ اردیبهشت ۱۳۹۶
افتتاح و کلنگ‌زنی ۵ پروژه شهرداری قزوین با حضور مسوولان استانی و شهری**
به گزارش اداره روابط عمومي و امور بين‌الملل شهرداري قزوين؛ فردا هفتم ارديبهشت ماه در آئين رسمي، مرکز علم و خلاقيت کار نو در متراژ 200مترمربع و با اعتبار 50ميليون ...

به گزارش اداره روابط عمومی و امور بین‌الملل شهرداری قزوین؛ فردا هفتم اردیبهشت ماه در آئین رسمی، مرکز علم و خلاقیت کار نو در متراژ ۲۰۰مترمربع و با اعتبار ۵۰میلیون تومان و با هدف آشنایی کودکان با مفاهیم علمی با رویکرد سرگرمی و جذابیت به بهره‌برداری خواهد رسید.

بر اساس این گزارش؛ همچنین فردا مجموعه ورزشی شهدای چوبیندر در ناحیه چوبیندر در متراژ ۶۳هزار و ۵۰۰مترمربع و اعتبار ۵۵۰میلیون تومان با امکانات زمین فوتبال خاکی، پیست دومیدانی و ست ورزشی به بهره برداری می‌رسد.

همچنین کلنگ پروژه خانه فرهنگ چوبیندر با اعتبار ۸۰۰میلیون تومان در مساحت ۷۵۰مترمربع در ۲ طبقه به زمین زده خواهد شد.

بر اساس این گزارش؛ همچنین مرکز علم و خلاقیت ستارگان در زمینی به مساحت ۶۰۰مترمربع و با اعتبار ۱۲ میلیارد ریال جهت تهیه زمین و ۲۵۰میلیون تومان بابت عملیات عمرانی و تجهیزات در حوزه کودک و آموزش شهروندی هنری و علمی به بهره برداری خواهد رسید.

به گزارش اداره روابط عمومی و امور بین الملل شهرداری قزوین؛ همچنین ۱۰ دستگاه آمبولانس جدید به ناوگان سازمان آرامستان‌های شهرداری قزوین ملحق می‌شود و این آمبولانس‌ها توسط پیمانکار این سازمان با اعتبار ۳ میلیارد ریال خریداری شده و در اختیار سازمان قرار گرفته است.

پایان پیام 

Print Friendly, PDF & Email
امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس
خبر شهری