جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۲۷ فروردین ۱۳۹۶
بوستان محلی محیط‌بان در پونک به زودی به بهره‌برداری می‌رسد**
به گزارش روابط عمومي منطقه سه شهرداري قزوين؛ فدائي‌فر افزود: شرايط آب و هوا اجازه نداد اين پروژه در سال گذشته به پايان برسد اما امسال شهروندان مي‌توانند از اين ...

به گزارش روابط عمومی منطقه سه شهرداری قزوین؛ فدائی‌فر افزود: شرایط آب و هوا اجازه نداد این پروژه در سال گذشته به پایان برسد اما امسال شهروندان می‌توانند از این بوستان بهره‌برداری کنند.

وی افزود: ست ورزشی، فضای سبز، آلاچیق، نیمکت، سطل زباله، بازیگاه کودک و سرویس بهداشتی از امکانات رفاهی این بوستان محلی می‌باشد.

وی افزایش سرانه فضای سبز، آماده کردن مکانی امن و زیبا برای شهروندان و فضای مطلوب برای ورزش‌های صبحگاهی را از جمله اهداف احداث این بوستان عنوان و بیان کرد: احداث این بوستان یکی از درخواست‌های شهروندان این محله به دلیل موقعیت مکانی و جمعیت آن محله بود.

فدائی‌فر با بیان اینکه مساحت این بوستان محلی ۶هزار مترمربع است، گفت: این بوستان محلی در پونک، بلوک ۸، خیابان امیرکبیر ۱۲ احداث شده است.

این مقام مسوول بر ضرورت توجه به فضای سبز در طرح‌های توسعه شهری اشاره کرد و افزود: مدیریت شهری در راستای ایجاد محیطی سالم و توسعه پایدار با رویکرد محله محوری به منظور گذراندن اوقات فراغت شادتر برای شهروندان اقدامات موثری برای گسترش فضای سبز قزوین به خصوص در محلات انجام خواهد داد.

پایان پیام 

Print Friendly, PDF & Email
امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس
خبر شهری