جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۲۱ فروردین ۱۳۹۶
تولید و انتشار ۲ هزار و ۱۰۳ خبر از شهرداری قزوین در سال ۹۵**
به گزارش اداره روابط عمومي و امور بين الملل شهرداري قزوين؛ در سال گذشته همچنين از بين معاونت‌ها، مناطق و  سازمان‌هاي وابسته  شهرداري قزوين بيشترين خبر به ترتيب از شهرداري ...

به گزارش اداره روابط عمومی و امور بین الملل شهرداری قزوین؛ در سال گذشته همچنین از بین معاونت‌ها، مناطق و  سازمان‌های وابسته  شهرداری قزوین بیشترین خبر به ترتیب از شهرداری مرکز با ۴۲۴ خبر، سازمان فرهنگی و ورزشی شهرداری قزوین با  ۳۷۵ خبر، اداره دهکده طبیعت با ۱۵۹ خبر، منطقه سه شهرداری قزوین با ۱۵۳ خبر، معاونت خدمات شهری شهرداری قزوین با ۴۵ خبر در پرتال تولید و منتشر کرده است.

بر اساس این گزارش، همچنین در سال گذشته به ترتیب منطقه سه شهرداری قزوین با۱۵۳ خبر، منطقه یک شهرداری قزوین با ۵۹ خبر و منطقه دو شهرداری قزوین با۵۶ خبر بیشترین اخبار را در سایت اطلاع‌رسانی این مجموعه خبر تولید و منتشر کرده است.

در این گزارش آمده است؛ در بین معاونت‌های شهرداری قزوین؛ معاونت خدمات شهری۴۵ خبر،معاونت برنامه‌ریزی و توسعه۳۰ خبر،معاونت حمل و نقل و ترافیک۳۰ خبر،معاونت سرمایه‌گذاری ۲۷ خبر،معاونت شهرسازی و معماری ۲۲ خبر و معاونت امور فنی و عمرانی         ۱۰ خبر  در سال گذشته  در سایت اطلاع‌رسانی این مجموعه تولید و منتشر کرده است.

بر اساس این گزارش؛ در بین سازمان های وابسته شهرداری قزوین؛ سازمان فرهنگی- ورزشی ۳۷۵خبر،سازمان آتش نشانی         ۲۴۰ خبر،سازمان پسماند۸۳ خبر،سازمان تاکسیرانی ۶۹خبر،سازمان آرامستان‌ها ۶۶ خبر،سازمان پایانه های مسافربری ۵۲ خبر، سازمان عمران  ۵۰ خبر،سازمان پارک‌ها و فضای سبز    ۴۳ خبر،سازمان حمل و نقل و ترافیک         ۳۵ خبر، سازمان میادین و ساماندهی مشاغل ۱۶ خبر،سازمان زیباسازی۱۶ خبر، سازمان خدمات طراحی    ۱۰ خبر، سازمان نوسازی و بهسازی۴ خبر،سازمان اتوبوسرانی۲ خبر و سازمان آمار و فن آوری اطلاعات یک خبر در سال گذشته در سایت اطلاع‌رسانی این مجموعه تولید و منتشر کرده است.

بر اساس این گزارش؛ همچنین  در بین ادارت شهرداری قزوین، دهکده طبیعت ۱۵۹ خبر،امور حفاری     ۱۰ خبر،کاسپین۷ خبر،تعاونی مسکن۶ و مدیریت نواحی ۳ خبر در سال گذشته در سایت اطلاع‌رسانی این مجموعه تولید و منتشر کرده است.

گفتنی است؛ آخرین اخبار شهرداری قزوین از پایگاه اطلاع رسانی  www. Qazvin.ir و کانال تلگرامی شهرداری قزوین به نشانیtelegram.me/baladieh قابل‌ رؤیت است.  

پایان پیام

  

Print Friendly, PDF & Email
امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس