جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۱۹ فروردین ۱۳۹۶
جابه‌جایی ۹۷هزار مسافر از پایانه‌های مسافربری قزوین در ایام نوروز ۹۶**
 به گزارش روابط عمومي سازمان پايانه‌هاي مسافربري شهرداري قزوين؛ محمدحسيني افزود: در ايام نوروز امسال، شمار مسافران ورودي و خروجي از پايانه‌هاي مسافربري آزادگان و غرب توسط اتوبوس، ميني‌بوس و ...

 به گزارش روابط عمومی سازمان پایانه‌های مسافربری شهرداری قزوین؛ محمدحسینی افزود: در ایام نوروز امسال، شمار مسافران ورودی و خروجی از پایانه‌های مسافربری آزادگان و غرب توسط اتوبوس، مینی‌بوس و سواریهای کرایه به ۹۷هزار و ۸۵۵ مسافر رسید.

این مسوول گفت: در این مدت از پایانه‌های مسافربری شهرداری قزوین از ۲۵  اسفند ۹۵ تا ۱۵فروردین ۹۶،  ۳۵هزار و ۵۲۰مسافر درون استانی و ۶۲هزار و ۳۳۵مسافر برون استانی جابجا شدند.

وی بیان کرد: در این مدت ۶۷۳مسافر درون استانی از طریق اتوبوس، ۲۹هزار و ۲۰۱مسافر درون استانی از طریق مینی بوس و ۵هزار و ۶۴۶ مسافر درون استانی از طریق سواری جابجا شدند.

محمدحسینی اضافه کرد: همچنین در این مدت ۴۷هزار و ۷۶۲ مسافر برون استانی از طریق اتوبوس، ۷هزار و ۱۵۱ مسافر برون استانی از طریق مینی بوس و ۷هزار و ۴۲۱ مسافر برون استانی از طریق سواری جابجا شدند.

این مسوول گفت: در این ایام ۱۰۷ دستگاه اتوبوس برای کاروان‌های راهیان نور و ۵۰دستگاه اتوبوس برای عتبات عالیات اعزام شدند.

وی تصریح کرد: بیشترین تقاضای سفر در این مدت مربوط به شهرهای تهران، مشهد و شهرهای شمال کشور بوده است و همچنین زائرین راهیان نور و کربلا نیز در این ایام از پایانه مسافربری آزادگان اعزام شدند.

مدیرعامل سازمان پایانه‌های مسافربری شهرداری قزوین با اشاره به وجود امکانات مختلف رفاهی در پایانه‌های مسافری از جمله اتاق مادر و کودک،سرویس بهداشتی، سالن انتظار و مجموعه غرفه‌های تجاری که محصولات و کالاهای موردنیاز مسافران را در پایانه‌ها ارائه می‌کنند، گفت: با شروع فصل بهار، پایانه‌های مسافربری قزوین با امکانات و تجهیزات خود خدمات مطلوبی را به مسافران ارائه دادند.

این مسوول گفت: همه تلاش کسانی که در پایانه‌ها انجام وظیفه می‌کنند این بود که شرایط مناسبی را برای شهروندان مسافر فراهم کنند تا هیچ نگرانی برای سفر در ایام نوروز نداشته باشند.

پایان پیام 

Print Friendly, PDF & Email
امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس
خبر شهری