جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۲۶ اسفند ۱۳۹۵
پیشرفت ۹۵ درصدی عملیات مرمت و لکه‌گیری آسفالت ناحیه اندیشه قزوین**
به گزارش روابط عمومي منطقه سه شهرداري قزوين؛ کیومرث فدائی‌فر افزود: امسال 150ميليون تومان اعتبار برای عمليات عمراني مرمت و لكه‌گيري آسفالت در ناحيه اندیشه اختصاص پیدا کرد که اکنون ...

به گزارش روابط عمومی منطقه سه شهرداری قزوین؛ کیومرث فدائی‌فر افزود: امسال ۱۵۰میلیون تومان اعتبار برای عملیات عمرانی مرمت و لکه‌گیری آسفالت در ناحیه اندیشه اختصاص پیدا کرد که اکنون عملیات عمرانی این پروژه در سال جاری به مراحل پایانی رسیده است.

وی تصریح کرد: با توجه به اینکه سیاست مدیریت شهری در سال جاری توجه به مناطق کمترتوسعه یافته و کم برخوردار شهری بود، شهرداری قزوین در این راستا ۵۰۰میلیون تومان بودجه برای این ناحیه اختصاص داده است.

وی اضافه کرد: از این ۵۰۰میلیون تومان بودجه ۱۵۰میلیون تومان برای عملیات عمرانی مرمت و لکه‌گیری آسفالت هزینه شده است.

فدائی‌فر گفت: همچنین در سال جاری تعریض بلوار اصلی محلات حسن آباد، وثوق آباد و نجف آباد در دستور کار قرار گرفت که اکنون عملیات عمرانی آن در حال اجراست.

این مقام مسوول اضافه کرد: پروژه مرمت و لکه‌گیری آسفالت در ناحیه اندیشه در قالب مرمت و لکه‌گیری آسفالت، مرمت جداول فرسوده و اصلاح دریچه و پل فلزی و همه موارد درخواستی مردمی و سامانه ۱۳۷ اجرایی خواهد شد.

فدائی‌فر بیان کرد: مرمت پل‌های فلزی، دریچه‌های فلزی، جداول فرسوده و لکه‌گیری از اقدامات عمرانی این پروژه است که انجام آنها بر اساس اولویت با درخواست شهروندان به صورت حضوری و یا پیام‌های که از طریق سامانه ۱۳۷ ارسال می‌شود، می‌باشد. 

مدیر منطقه سه شهرداری قزوین با بیان اینکه پیام‌های که از طریق سامانه ۱۳۷ در این باره ارسال می‌شود ظرف ۴۸ ساعت اقدامات عمرانی آن انجام می‌شود، گفت: مشکلاتی که کارشناسان در شهر بررسی کنند، بر اساس آن اقدامات مرمت و لکه‌گیری آسفالت صورت می‌گیرد.

وی با بیان اینکه اگر آسفالتی نشست کند و یا آسفالتی به دلیل حفاری از بین برود آن مکان مرمت و لکه‌گیری آسفالت می‌شود، افزود: افزایش رفاه حال شهروندان و پاسخ به درخواست‌های آنان از دلایل اجرای این پروژه است.

پایان پیام 

Print Friendly, PDF & Email
امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس