جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۱۶ اسفند ۱۳۹۵
جابه‌جایی ۲میلیون مسافر از پایانه‌های مسافربری قزوین در ۱۱ماه امسال**
به گزارش روابط عمومي سازمان پايانه‌هاي مسافربري شهرداري قزوين؛ محمدحسيني افزود: در اين مدت از پايانه‌هاي مسافربري شهرداري قزوين يک ميليون و 148هزار و 123مسافر با اتوبوس‌هاي مسافربري برون شهري، ...

به گزارش روابط عمومی سازمان پایانه‌های مسافربری شهرداری قزوین؛ محمدحسینی افزود: در این مدت از پایانه‌های مسافربری شهرداری قزوین یک میلیون و ۱۴۸هزار و ۱۲۳مسافر با اتوبوس‌های مسافربری برون شهری، ۴۸۱هزار و ۳۹۲ مسافر با خودروهای سواری مسافربر بین شهری و ۹۰۳هزار و ۳۷۵ مسافر با مینی‌بوس جابه‌جا شدند.

 وی تصریح کرد: بیشترین تقاضای سفر در این مدت مربوط به شهرهای تهران، مشهد و شهرهای شمال کشور بوده است.

مدیرعامل سازمان پایانه‌های مسافربری شهرداری قزوین با اشاره به وجود امکانات مختلف رفاهی در پایانه‌های مسافری از جمله اتاق مادر و کودک،سرویس بهداشتی، سالن انتظار و مجموعه غرفه‌های تجاری که محصولات و کالاهای موردنیاز مسافران را در پایانه‌ها ارائه می‌کنند، گفت: پایانه‌های مسافربری قزوین با امکانات و تجهیزات خود خدمات مطلوبی را به مسافران ارائه می‌کند.

این مسوول گفت: همه تلاش کسانی که در پایانه‌ها انجام وظیفه می‌کنند این است که شرایط مناسبی را برای شهروندان مسافر فراهم کنند تا هیچ نگرانی برای سفر نداشته باشند.

پایان پیام 

Print Friendly, PDF & Email
امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس