جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۸ اسفند ۱۳۹۵
مجوز ۸۷۰حفاری در منطقه سه شهرداری قزوین صادر شد**
کيومرث فدائي‌فر، مدير منطقه سه شهرداري قزوين گفت: در 11 ماه اول سال جاري 870 مجوز حفاري در منطقه سه شهرداري قزوين صادر شده است. به گزارش روابط عمومي ...

کیومرث فدائی‌فر، مدیر منطقه سه شهرداری قزوین گفت: در ۱۱ ماه اول سال جاری ۸۷۰ مجوز حفاری در منطقه سه شهرداری قزوین صادر شده است.

به گزارش روابط عمومی منطقه سه شهرداری قزوین؛ فدائی‌فر افزود: در این مدت ۲۳ هزار و ۹۴۰ مترطول حفاری برای ۸۷۰مورد صورت گرفته است.  

وی گفت: در این مدت ۱۹ مورد برای شرکت آبفای شهرستان قزوین به متراژ ۸هزار و ۴۲۴ متر طول و ۱۵ مورد برای سازمان پارک‌های شهرداری قزوین به متراژ هزار و ۳۶۵ مترطول مجوز حفاری صادر شده است.

فدائی‌فر گفت: همچنین در این مدت ۹ مورد برای گاز ناحیه قزوین به متراژ ۲هزار و ۱۲۳ مترطول و ۶ مورد برای شرکت برق قزوین به متراژ ۱۱۷مترطول مجوز حفاری صادر شده است.

وی بیان کرد: در این مدت همچنین ۲ مورد برای سازمان ترافیک شهرداری قزوین به متراژ ۲۲۷مترطول، ۲مورد برای سازمان میادین به متراژ ۲۳مترطول، یک مورد برای سازمان پسماند به متراژ ۸مترطول، ۱۶ مورد برای مخابرات به متراژ ۵ هزار و ۱۲۷مترطول و یک مورد برای سازمان بهسازان به متراژ ۱۴۵ مترطول مجوز حفاری صادر شده است.

وی گفت: همچنین در این مدت یک مورد برای سازمان زیباسازی به متراژ ۵۶مترطول و ۳ مورد برای سازمان آتش نشانی به متراژ ۱۸۷ متر طول مجوز حفاری صادر شده است.

فدائی‌فر گفت: در این مدت نیز برای ناحیه مهدیه ۳۰مورد و برای ناحیه مینودر ۴۷مورد مجوز حفاری صادر شده است.

این مقام مسوول بیان کرد: در این مدت ۷۹۳ مورد مجوز حفاری برای انشعابات مردمی به متراژ ۴هزار و ۸۲۷ مترطول صادر شده است.

وی تاکید کرد: شهروندان قبل از اقدام به هر گونه حفاری در معابر اصلی و فرعی حتما از شهرداری و سایر شرکت‌های خدمات رسان مجوز دریافت کنند تا شهرداری نیز با آگاهی از مجوزهای صادر شده بتواند به موقع با هماهنگی شرکت‌های عنوان شده نسبت به مرمت و آسفالت محل حفاری اقدام کند.

پایان پیام 

 

 

  

Print Friendly, PDF & Email
امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس
خبر شهری