جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۲ بهمن ۱۳۹۵
تقدیم بودجه ۵۱۶میلیارد تومانی سال ۹۶ شهرداری قزوین به شورای شهر**
به گزارش اداره روابط عمومي و امور بين الملل شهرداري قزوين؛ مسعود نصرتي شهردار قزوين در آئين تقديم لايحه بودجه پيشنهادي به شوراي اسلامي شهر قزوين گفت: بودجه پيشنهادي 96 ...

به گزارش اداره روابط عمومی و امور بین الملل شهرداری قزوین؛ مسعود نصرتی شهردار قزوین در آئین تقدیم لایحه بودجه پیشنهادی به شورای اسلامی شهر قزوین گفت: بودجه پیشنهادی ۹۶ شهرداری قزوین نسبت به سال ۹۵، ۷درصد افزایش یافته است.

وی بیان کرد: از ۵۱۶ میلیارد تومان بودجه پیشنهادی ۱۷۹میلیارد تومان بودجه جاری با ۱۲درصد افزایش و ۳۳۷میلیارد تومان بودجه عمرانی با ۴درصد افزایش است.

شهردار قزوین افزود: بودجه شهرداری قزوین در سال ۹۵، ۴۸۲میلیارد تومان بود که ۱۵۷میلیارد تومان بودجه جاری و ۳۲۴میلیارد تومان بودجه عمرانی بود.

وی گفت: بودجه ۹۶شهرداری قزوین بدون سازمان‌ها ۴۴۲میلیارد تومان با ۵درصد افزایش است که ۱۲۶میلیارد تومان بودجه جاری و ۳۱۶ میلیارد تومان بودجه عمرانی می‌باشد.

نصرتی با بیان اینکه در لایحه بودجه پیشنهادی ۵۱۶میلیارد تومانی سال ۹۶، ۳۰۸پروژه عمرانی تعریف شده است، گفت: اعتبار اختصاص یافته برای پروژه‌های عمرانی ۱۶۴ میلیارد و ۹۰۰میلیون تومان است.

وی بیان کرد: در لایحه بودجه پیشنهادی ۵۱۶میلیارد تومانی سال ۹۶، ۳۱ پروژه ترافیکی با اعتبار ۴۹میلیارد تومان تعریف شده است.

شهردار قزوین گفت: در لایحه بودجه پیشنهادی ۵۱۶میلیارد تومانی سال ۹۶، ۳۱پروژه خدمات شهری با اعتبار ۳۷میلیارد تومان، ۶۴ پروژه شهرسازی با اعتبار ۳۲میلیارد تومان، ۱۳پروژه فرهنگی با اعتبار ۳میلیارد و ۱۰۰میلیون تومان و ۲پروژه سرمایه‌گذاری با اعتبار ۵میلیارد و ۲۰۰میلیون تومان تعریف شده است.

وی اضافه کرد: در لایحه بودجه پیشنهادی ۵۱۶میلیارد تومانی سال ۹۶، ۴پروژه در حوزه شهردار با اعتبار ۲۶میلیارد و ۶۰۰میلیون تومان، ۶پروژه گردشگری با اعتبار ۲ میلیارد و ۷۰۰میلیون تومان و یک پروژه برنامه ریزی و توسعه با اعتبار ۳۰۰میلیون تومان، ۱۰پروژه فناوری با اعتبار ۴میلیارد و ۴۰۰میلیون تومان و ۲پروژه برای باغستان با اعتبار ۲ میلیارد و ۴۰۰میلیون تومان تعریف شده است.

شهردار قزوین به تفکیک بودجه مناطق اشاره کرد و گفت: بودجه ۹۶ منطقه یک شهرداری قزوین ۲۲ میلیارد و ۸۰۰میلیون تومان، منطقه دو شهرداری قزوین ۱۵ میلیارد و ۷۰۰میلیون تومان و منطقه سه شهرداری قزوین ۱۵ میلیارد تومان می‌باشد.

نصرتی افزود: ۱۴ میلیارد و ۹۰۰ میلیون تومان برای ردیف بودجه برنامه‌ریزی و توسعه شهری، ۲ میلیارد و ۹۰۰ میلیون تومان برای ردیف بودجه هدایت دفع آب‌های سطحی، ۱۳۱ میلیارد تومان برای ردیف بودجه بهبود عبور و مرور شهری، یک میلیارد تومان برای ردیف بودجه ایجاد سایر تاسیسات حفاظتی شهرها، ۵۵ میلیارد و ۵۴۸ میلیون تومان برای ردیف بودجه بهبود شهری، ۲ میلیارد و ۶۲۳ میلیون تومان برای ردیف بودجه اماکن فرهنگی، ورزشی و توریستی و ۵۰ میلیارد و ۹۷۰ میلیون تومان برای ردیف بودجه سایر تاسیسات و تسهیلات شهری و ۱۶میلیارد اختصاص پیدا کرده است.

پایان پیام

 

  

Print Friendly, PDF & Email
امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس
خبر شهری