جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۲۸ آذر ۱۳۹۵
پایان ۶۰ درصد از عملیات عمرانی احداث بوستان محلی باران در پونک **
به گزارش روابط عمومي منطقه سه شهرداري قزوين؛ فدائي‌فر افزود: اين پروژه با هدف افزايش سرانه فضاي سبز، آماده كردن مكاني امن و زيبا براي شهروندان و فضاي مطلوب براي ...

به گزارش روابط عمومی منطقه سه شهرداری قزوین؛ فدائی‌فر افزود: این پروژه با هدف افزایش سرانه فضای سبز، آماده کردن مکانی امن و زیبا برای شهروندان و فضای مطلوب برای ورزش‌های صبحگاهی در حال احداث است.

وی با بیان اینکه مساحت این بوستان محلی ۶هزار مترمربع است، گفت: این بوستان محلی در پونک، بلوک ۸، خیابان امیرکبیر ۱۲ در حال احداث می‌باشد که عملیات عمرانی این پروژه با سرعت خوبی در حال اجراست.

وی ست ورزشی، فضای سبز، آلاچیق، نیمکت، سطل زباله، بازیگاه کودک و سرویس بهداشتی را از امکانات رفاهی این بوستان محلی عنوان کرد.

فدائی‌فر افزود: احداث این بوستان یکی از درخواست‌های شهروندان این محله به دلیل موقعیت مکانی و جمعیت آن محله بود.

این مقام مسوول بر ضرورت توجه به فضای سبز در طرح‌های توسعه شهری اشاره کرد و افزود: مدیریت شهری در راستای ایجاد محیطی سالم و توسعه پایدار با رویکرد محله محوری به منظور گذراندن اوقات فراغت شادتر برای شهروندان اقدامات موثری برای گسترش فضای سبز قزوین به خصوص در محلات انجام خواهد داد.

گفتنی است؛ کلنگ پروژه عمرانی احداث بوستان محلی باران در پونک به مناسبت میلاد امام حسن مجتبی(ع) و با حضور مسئولان استانی و شهری به زمین ‌خورد.

پایان پیام 

Print Friendly, PDF & Email
امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس