جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۱۷ آذر ۱۳۹۵
انعکاس ۸۴۷ خبر از شهرداری قزوین در رسانه‌ها**
به گزارش اداره روابط عمومي و امور بين‌الملل شهرداري قزوين؛ با همكاري رسانه‌ها در آبان ماه سال جاري 847 خبر و در هشت ماه اول سال جاري 9هزار و 69 ...

به گزارش اداره روابط عمومی و امور بین‌الملل شهرداری قزوین؛ با همکاری رسانه‌ها در آبان ماه سال جاری ۸۴۷ خبر و در هشت ماه اول سال جاری ۹هزار و ۶۹ خبر از شهرداری قزوین و سازمان‌های وابسته در رسانه‌های مکتوب و مجازی در گستره استانی و کشوری انعکاس یافته است.

در این گزارش آمده است؛ در بین روزنامه‌های استانی، روزنامه ولایت با ۳۹خبر و روزنامه صبح وطن قزوین با ۱۵ خبر بیشترین همکاری را در اطلاع رسانی با شهرداری قزوین در همین مدت داشتند.

بر اساس این گزارش؛ در بین هفته‌نامه‌های محلی، هفته نامه آوای میهن با ۸خبر، هفتهنامه مینودر با ۵ خبر، هفته نامه رایحه مهر با ۴ خبر، هفته نامه تابان و اندیشه زلال با ۳خبر،  هفته نامه فروردین امروز و تاک قزوین با ۲ خبر و هفته نامه افق‌آینده و بهار با یک خبر بیشترین همکاری را در اطلاع رسانی با شهرداری قزوین در همین مدت داشتند.

به گزارش اداره روابط عمومی و امور بین‌الملل شهرداری قزوین؛ در این مدت نیز دو هفته نامه کاسپین با ۱۳خبر، دوهفته نامه صبح کشور با ۴ خبر و دوهفته نامه مشکات بصیرت با یک خبر  و ماهنامه مینوی خرد با سه خبر در این مدت با این مجموعه همکاری داشتند.

بر پایه این گزارش؛ در بین ضمیمه روزنامه‌های سراسری، ضمیمه روزنامه همشهری با ۲۷ خبر، ایران و شهروند با ۴ خبر و کار و کارگر با سه خبر بیشترین همکاری را با این مجموعه در این مدت داشتند.

بر پایه این گزارش؛ روزنامههای رویش ملت،شاخه سبز و نبرد ورزشی با ۲خبر و روزنامه‌های  سایه و جوان تنها با یک خبر بیشترین همکاری را در آبان ماه سال جاری داشتند.

بر اساس این گزارش؛ خبرگزاری فارس و مهر با ۲۲ خبر، خبرگزاری برنا با ۱۸ خبر، خبرگزاری ایسنا با ۱۰خبر، خبرگزاری تسنیم و ایرنا  با ۷ خبر، خبرگزاری شبستان و خبرگزاری بسیج با ۲ خبر به ترتیب بیشترین همکاری را در این مدت با مجموعه شهرداری قزوین و سازمان‌های وابسته در انعکاس اخبار و اطلاع رسانی از آخرین اقدامات مدیریت شهری داشتند.  

بر اساس این گزارش؛ در بین پایگاه‌های خبری، پایگاه خبری چهلستون با ۳۶خبر، پایگاه خبری صدای قزوین با ۱۸خبر، پایگاه خبری مادران و دختران با ۱۴خبر، صبح قزوین با ۱۲خبر و شاخص نیوز با ۶ خبر بیشترین همکاری را با این مجموعه در همین مدت داشتند.

بر اساس این گزارش؛ در این مدت همچنین ۱۱۸خبر در هفته نامه پیام شهر، ۱۲۰ خبر در پرتال شهرداری قزوین و ۱۰۸ خبر در رادیو شهر منعکس شده است.

گفتنی است؛ این آمار از نشریاتی است که در اداره روابط عمومی و امور بین الملل شهرداری قزوین دریافت شده است و در صورت هرگونه مشکل در اعلام آمار از نظر مدیران رسانه‌ها، می‌توانند با شماره ۳۳۲۳۹۲۸۵تماس حاصل کنند.

پایان پیام 

Print Friendly, PDF & Email
امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس