جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۴ آبان ۱۳۹۵
انعکاس ۸۱۳ خبر از شهرداری قزوین در رسانه‌ها**
به گزارش واحد اطلاع‌رساني و ارتباطات رسانه‌اي اداره روابط عمومي و امور بين‌الملل شهرداري قزوين؛ با همكاري رسانه‌ها در مهرماه سال جاري 813 خبر از شهرداري قزوين و سازمان‌هاي وابسته ...

به گزارش واحد اطلاع‌رسانی و ارتباطات رسانه‌ای اداره روابط عمومی و امور بین‌الملل شهرداری قزوین؛ با همکاری رسانه‌ها در مهرماه سال جاری ۸۱۳ خبر از شهرداری قزوین و سازمان‌های وابسته در رسانه‌های مکتوب و مجازی در گستره استانی و کشوری انعکاس یافته است.

در این گزارش آمده است؛ در بین روزنامه‌های استانی، روزنامه ولایت با ۲۴ خبر و روزنامه صبح وطن قزوین با ۸ خبر بیشترین همکاری را در اطلاع رسانی با شهرداری قزوین در همین مدت داشتند.

بر اساس این گزارش؛ در بین هفته‌نامه‌های محلی، هفتهنامه مینودر با ۵ خبر، هفته نامه تابان با ۳خبر،  هفته نامه افق‌آینده با ۳ خبر و هفته نامه فروردین امروز با یک خبر بیشترین همکاری را در اطلاع رسانی با شهرداری قزوین در همین مدت داشتند.

به گزارش واحد اطلاع‌رسانی و ارتباطات رسانه‌ای اداره روابط عمومی و امور بین‌الملل شهرداری قزوین؛ در این مدت نیز دوهفته نامه صبح کشور با ۱۳ خبر و دوهفته نامه خبر قزوین با بک خبر در این مدت با این مجموعه همکاری داشتند.

بر پایه این گزارش؛ در بین ضمیمه روزنامه‌های سراسری، ضمیمه روزنامه همشهری با ۲۲خبر، ایران با ۳خبر، شهروند با ۲ خبر و جام جم با یک خبر بیشترین همکاری را با این مجموعه در این مدت داشتند.

بر پایه این گزارش؛ روزنامه‌های کار و کارگر، سایه، ابتکار، سرافرازان تنها با یک خبر بیشترین همکاری را در مهر ماه سال جاری داشتند.

بر اساس این گزارش؛ خبرگزاری فارس با ۲۰ خبر، خبرگزاری برنا با ۱۴ خبر، خبرگزاری مهر با ۱۴ خبر، خبرگزاری تسنیم با ۱۱خبر ، خبرگزاری ایسنا با ۱۰خبر، خبرگزاری ایرنا با ۹خبر، خبرگزاری شبستان با یک خبر و خبرگزاری بسیج با ۶ خبر به ترتیب بیشترین همکاری را در این مدت با مجموعه شهرداری قزوین و سازمان‌های وابسته در انعکاس اخبار و اطلاع رسانی از آخرین اقدامات مدیریت شهری داشتند.  

بر اساس این گزارش؛ در بین پایگاه‌های خبری، پایگاه خبری صدای قزوین با ۲۹خبر، پایگاه خبری چهلستون با ۱۵خبر، صبح قزوین با ۷خبر و شاخص نیوز با ۵ خبر بیشترین همکاری را با این مجموعه در همین مدت داشتند.

بر اساس این گزارش؛ در این مدت همچنین ۹۹ خبر در هفته نامه پیام شهر، ۱۳۵ خبر در پرتال شهرداری قزوین و ۱۳۵خبر در رادیو شهر منعکس شده است.

گفتنی است؛ این آمار از نشریاتی است که در اداره روابط عمومی و امور بین الملل شهرداری قزوین دریافت شده است و در صورت هرگونه مشکل در اعلام آمار از نظر مدیران رسانه‌ها، می‌توانند با شماره ۳۳۲۳۹۲۸۶تماس حاصل کنند.

پایان پیام 

Print Friendly, PDF & Email
امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس
خبر شهری