جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۵
نصب و راه‌اندازی ۱۰دستگاه کابین در خطوط تله سی‌یژ کامان و زرشک قزوین**
به گزارش اداره روابط عمومي و امور بين الملل شهرداري قزوين؛ عطائي افزود: نصب و راه‌اندازي 10دستگاه کابين در خطوط تله سي‌يژ کامان و زرشک در راستاي ارائه خدمات به ...

به گزارش اداره روابط عمومی و امور بین الملل شهرداری قزوین؛ عطائی افزود: نصب و راه‌اندازی ۱۰دستگاه کابین در خطوط تله سی‌یژ کامان و زرشک در راستای ارائه خدمات به گردشگران، ورزشکاران و شهروندان قزوینی در سلایق مختلف صورت گرفته است.

مدیر موسسه رفاهی تفریحی کاسپین قزوین گفت: برای نصب و راه‌اندازی ۱۰دستگاه کابین در خطوط تله سی‌یژ کامان و زرشک بالغ بر ۲میلیارد و ۵۰۰میلیون ریال اعتبار هزینه شده است که این کابین‌ها ساخت شرکت cwk سوئیس می‌باشد.

وی ظرفیت کابین‌ها را ۶نفر عنوان و بیان کرد: این کابین ها از کیفیت، کمیت و ایمنی بالایی برخوردار هستند که برای استفاده از آن محدودیت سنی وجود ندارد.

وی با بیان اینکه نصب ۱۰دستگاه کابین در خطوط تله سی‌یژ کامان و زرشک در حال انجام است، بیان کرد: اکنون تعدادی دستگاه نصب شده و تست‌های اولیه با موفقیت انجام شده است.

این مسوول اضافه کرد: تا یک ماه آینده ۱۰دستگاه کابین در خطوط تله سی‌یژ کامان و زرشک به طور کامل نصب و راه‌اندازی خواهد شد.

وی با بیان اینکه دو منظوره بودن تله سی‌یژ کامان و زرشک در کشور در نوع خودش بی نظیر است، گفت: نمونه‌های مشابه تله سی‌یژ به صورت دو منظوره در کشورهای اروپایی نیز وجود دارد.

عطائی ادامه داد: امیدواریم با نصب این کابین‌ها، همه سلایق بتوانند از تله سی‌یژ بهره‌برداری کنند.

پایان پیام

 

Print Friendly, PDF & Email
امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس