جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۲۷ تیر ۱۳۹۱
ایراد فنی تاکسی‌های نوسازی شده را قبول داریم
تاکسی‌های تولید شده توسط خودروسازان داخلی ایراداتی دارد که مشخص است و از آنجا که قرار است این خودرو‌ها وارد شبکه ناوگان عمومی حمل ونقل کشور شود، انتظار داریم خودروسازان ...

تاکسی‌های تولید شده توسط خودروسازان داخلی ایراداتی دارد که مشخص است و از آنجا که قرار است این خودرو‌ها وارد شبکه ناوگان عمومی حمل ونقل کشور شود، انتظار داریم خودروسازان خودرویی تولید کننده که کمترین نقص را داشته باشد.

ایلنا: مدیرعامل اتحادیه تاکسیرانی شهری کشور با پذیرفتن ایردات فنی در برخی تاکسی‌های نوسازی شده ساخت کشور گفت: ایرادات موجود مشخص است و آن را به خود سازان از طریق ستاد حمل و نقل سوخت متذکر شده‌ایم.

بابک هاشمی در گفت‌و‌گو با ایلنا با بیان اینکه سازمان تاکسی‌رانی در کشور تنها قراردادی با شرکت‌های خودروسازی منعقد کرده‌است تصریح کرد: فرآیند نوسازی، سیاست گذاری، تعیین نوع خودرو، میزان و نوع تسهیلات و کمک‌های بلاعوض توسط ستاد مدیریت حمل ونقل سوخت انجام می‌شود.

وی با بیان اینکه حتی اگر در روند واگذاری تاکسی‌ها ایراداتی به وجود آید سازمان تاکسیرانی توان لغو آن را ندارد تصریح کرد: اینکه برخی از تاکسیرانان شهرستان‌های تهران هنوز موفق به نوسازی خودرو خود نشده‌اند موضوعی است که آن را پیگیری خواهیم کرد و از طریق ستاد مدیریت حمل و نقل سوخت به این موضوع ورود خواهیم کرد.

مدیرعامل اتحادیه تاکسیرانی شهری کشور با بیان اینکه اگر تاکسی‌های نوسازی شده کیفیت نداشته باشد آن را به مدیریت حمل ونقل سوخت منعکس می‌کنیم گفت: تذکر به خودروسازان به صورت مستقیم از کانال ستاد سوخت انجام می‌شود ولی هر جا لازم باشد خودمان به وزارت صنایع عدم کیفیت تاکسی‌های نوسازی را گوشزد می‌کنیم.

به گفته هاشمی جلسات متعددی با نماینده وزارت صنایع و نماینده خودروساز داشتیم و ایرادات موجود در تاکسی‌های نوسازی شده را به صورت شفاهی و کتبی متذکر شدیم همچنین اگر نقصی در خودروی رانندگان تاکسی وجود داشته باشد حتما آن را به ستاد سوخت اعلام می‌کنیم.

هاشمی با تاکید بر اینکه خودروهای تولید شده ایرداتی دارد تصریح کرد: تاکسی‌های تولید شده توسط این خودروسازان نیز ایراداتی دارد که مشخص است و از آنجا که قرار است این خودرو‌ها وارد شبکه ناوگان عمومی حمل ونقل کشور شود و میزان استفاده از آن‌ها بالاست توقع ما این است که خودروسازان خودرویی تولید کننده که کمترین نقص را داشته باشند.

وی گفت: از طریق سازمان تاکسیرانی، هرگونه ایراد و نقص فنی در تاکسی‌ها را پیگیری می‌کنیم.

Print Friendly, PDF & Email
امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس