جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۸ بهمن ۱۳۹۴
تشریح اقدامات سازمان پسماند قزوین برای ایام مبارک دهه فجر**
  به گزارش روابط عمومي سازمان مديريت پسماند شهرداري قزوين؛ مجتبي منتظري با تبريک ايام‌الله دهه فجر و با تأکيد بر آمادگي سازمان مديريت پسماند براي اجراي باشکوه مراسم دهه مبارک ...

 

 

به گزارش روابط عمومی سازمان مدیریت پسماند شهرداری قزوین؛ مجتبی منتظری با تبریک ایام‌الله دهه فجر و با تأکید بر آمادگی سازمان مدیریت پسماند برای اجرای باشکوه مراسم دهه مبارک فجر افزود: امسال هم‌زمان با ایام دهه فجر اقدامات مختلفی در سطح شهر انجام خواهد شد.

منتظری اضافه کرد: فضاسازی مناسب، تزئین و آذین‌بندی ساختمان اداری با نصب پرچم، بنر و پلاکارد و ریسه روشنایی، ارسال پیامک تبریک ایام‌الله ۱۲ و ۲۲ بهمن به شهروندان،تقدیر از پاکبانان به‌منظور تکریم از مقام والای پاکبان و خانواده‌های این عزیزان و درج شعار با موضوع گرامیداشت ایام ا.. دهه فجر بر سربرگ مکاتبات اداری از برنامههای اجرایی این سازمان در این ایام مبارک خواهد بود.

وی حضور مدیرعامل و کلیه کارکنان سازمان در راهپیمایی یوم‌الله ۲۲ بهمن همراه با اقشار مختلف مردم، آماده‌باش بودن خودروها و تجهیزات موردنیاز برای خدمات‌رسانی در زمان راهپیمایی ۲۲ بهمن، اقدام ویژه در جمع‌آوری پسماندهای عمرانی و ساختمانی  و حذف عناصر نازیبای سطح شهر، آبپاشی و تنظیف شهر به‌صورت ویژه در دهه مبارک فجر و همچنین نظافت مسیر راهپیمایی ۲۲ بهمن از دیگر برنامه‌های اجرایی این سازمان در این ایام مبارک نام برد.

وی تأکید کرد: نظافت و پاکیزگی شهر برای اجرای مراسم ۲۲ بهمن به‌صورت ویژه موردتوجه است و جانمایی و استقرار دقیق همه امکانات سازمان برای راهپیمایی ۲۲ بهمن توسط سازمان مدیریت پسماند صورت گرفته است.

منتظری با اشاره به شستشوی معابر و مخازن و همچنین رفت‌وروب ویژه  معابر در این ایام تصریح کرد: طرح فوریتی نظافت و پاک‌سازی ویژه معابر شهر تا پایان دهه فجر در دستور کار سازمان قرار گرفته است و پس از راهپیمایی شکوهمند روز ۲۲ بهمن ماه نیز تداوم خواهد داشت.

وی در خاتمه یادآور شد:مردم فهیم شهر قزوین در چارچوب شعائر اسلامی و اعتقادی دین مبین اسلام نسبت به حفظ نظافت عمومی شهر نهایت همکاری و همدلی را با عوامل سازمان به عمل آورند تا شهری سالم و تمیز در این ایام داشته باشیم.

پایان پیام

 

 

 

 

Print Friendly, PDF & Email
امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس