جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۲ بهمن ۱۳۹۴
بهره برداری از پل تقاطع بزرگراه ارتش با بزرگراه های امام علی(ع) و شهید صیاد شیرازی (تهران)
خبرگزاري آريا-پل غرب به شرق تقاطع بزرگراه ارتش با بزرگراه شهيد صيادشيرازي، هفته آينده زير بار ترافيک خواهد رفت. به گزارش خبرگزاري آريا،  مهندس عليرضا جاويد معاون فني و عمراني شهرداري ...

خبرگزاری آریا-پل غرب به شرق تقاطع بزرگراه ارتش با بزرگراه شهید صیادشیرازی، هفته آینده زیر بار ترافیک خواهد رفت.
به گزارش خبرگزاری آریا،  مهندس علیرضا جاوید معاون فنی و عمرانی شهرداری تهران که در حاشیه بازدید از پروژه احداث تقاطع های غیرهمسطح بزرگراه ارتش با بزرگراه های شهید صیاد شیرازی و امام علی(ع) سخن می گفت، با بیان آنکه پل غرب به شرق تقاطع بزرگراه ارتش با بزرگراه های امام علی(ع) و شهید صیاد شیرازی در مراحل نهایی عملیات اجرایی است، افزود: این پل سواره رو ظرف هفته آینده و بدون برگزاری مراسم افتتاح رسمی، زیر بار ترافیک می رود.
مهندس جاوید با اشاره به آغاز بهره برداری از پل شرق به غرب تقاطع بزرگراه ارتش با بزرگراه های امام علی(ع) و شهید صیاد شیرازی در آبان ماه سال جاری، غیرهمسطح سازی این تقاطع پرتردد را سبب ساماندهی ترافیک و کاهش محسوس زمان سفر در محدوده معابر شمال شرق پایتخت دانست و افزود: بهره برداری از پل های شرقی- غربی در تقاطع مذکور، امکان امتداد یافتن بزرگراه شهید صیاد شیرازی به سمت شمال را فراهم می کند.
در سایر بخش های پروژه، عملیات احداث تقاطع بزرگراه شهید صیاد شیرازی با خیابان صنایع از طریق عملیات پی کنی آغاز شده و پل جنوب به غرب تقاطع بزرگراه ارتش با بزرگراه امام علی(ع) نیز در مرحله اجرای فونداسیون است. همچنین در حالی که عملیات احداث پل های دوربرگردان غرب به غرب و شرق به شرق بزرگراه ارتش به مرحله اجرای ستون و سرستون رسیده است، پل تقاطع بزرگراه شهید صیاد شیرازی با خیابان ولی عصر(اراج) در مرحله اجرای قالب بندی عرشه قرار دارد و پل تقاطع بزرگراه شهید صیاد شیرازی با رمپ غرب به جنوب تقاطع بزرگراه های ارتش و امام علی(ع) نیز به سرعت به مرحله اجرای عرشه نزدیک می شود.
گفتنی است پل های شرقی- غربی تقاطع بزرگراه ارتش با بزرگراه های امام علی(ع) و شهید صیاد شیرازی، بخشی از پروژه عظیم احداث تقاطع های غیرهمسطح بزرگراه ارتش با بزرگراه های امام علی(ع) و شهید صیاد شیرازی است؛ پروژه ای که شامل ۷ دستگاه پل اصلی و رمپ جهتی و ۳ دستگاه دوربرگردان غیرهمسطح است و با بهره برداری از آن مجموعه ای از گره های ترافیکی شمال شرق پایتخت برطرف خواهد شد. قرار است این پروژه راهگشای عمرانی ظرف روزهای آینده مورد بازدید میدانی دکتر محمد باقر قالیباف شهردار تهران قرار گیرد.

Print Friendly, PDF & Email
امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس