جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۲ بهمن ۱۳۹۴
سقوط تاورکرین در بزرگراه خرازی
سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران از سقوط یک دستگاه تاورکرین در شهرک شهید باقری خبر داد. سید جلال ملکی در گفت‌وگو با خبرنگار «حوادث» خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، ...

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران از سقوط یک دستگاه تاورکرین در شهرک شهید باقری خبر داد.

سید جلال ملکی در گفت‌وگو با خبرنگار «حوادث» خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، اظهار کرد: در ساعت ۱۲:۱۱ دقیقه روز پنجشنبه یک مورد حادثه سقوط تاور کرین به سامانه ۱۲۵ اطلاع داده شد و به دنبال آن ستاد فرماندهی آتش‌نشانان سه ایستگاه را به محل حادثه واقع در بزرگراه خرازی، شهرک شهید باقری خیابان خرم‌آباد اعزام کرد.

وی با اشاره به حضور عوامل آتش نشانی در محل حادثه گفت:‌ پس از حضور آتش‌نشانان در محل حادثه مشخص شد که حادثه در یک پروژه ساختمانی در حال ساخت رخ داده و در پی آن یک دستگاه تاورکرین که به فاصله ۳۰ متری از محل گودبرداری شده نصب شده بود از پایه جدا و سقوط کرده است.

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران با بیان اینکه سقوط تاورکرین باعث مسدود شدن معبر و وارد شدن خسارت به یک دستگاه تریلی نیز شده بود، گفت:‌ اپراتور این دستگاه جوانی از اتباع کشور افغانستان بود که تا قبل از رسیدن عوامل آتش‌نشانی از اتاقک تاور کرین خارج و به عوامل اورژانس تحویل داده شده بود.

وی با بیان اینکه علت این حادثه در دست بررسی است، گفت: عوامل آتش نشانی پس از ایمن سازی محل در ساعت ۱۳:۱۰ به عملیات خود خاتمه و محل را به عوامل شهرداری تحویل دادند.

Print Friendly, PDF & Email
امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس
خبر شهری