جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۲ بهمن ۱۳۹۴
۳۰ پروژه کلان عمرانی در منطقه ثامن مشهد در حال اجرا است
شهردار مشهد مقدس گفت: در حال حاضر ۳۰ پروژه کلان عمرانی در منطقه ثامن مشهد در حال اجرا است. به گزارش خبرگزاری تسنیم از مشهد مقدسبه نقل از روابط عمومی شهرداری ...

شهردار مشهد مقدس گفت: در حال حاضر ۳۰ پروژه کلان عمرانی در منطقه ثامن مشهد در حال اجرا است.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از مشهد مقدسبه نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه ثامن مشهد، صولت مرتضوی به صورت ویژه از پروژه‌های مختلف بافت پیرامونی حرم مطهر رضوی از جمله پروژه خلیل از طرح مسکن ثامن، پروژه پارکینگ طبقاتی ره باغ نعیم، پارک محتشم، پروژه شهید شوشتری، شارستان و … بازدید کرد.

شهردار مشهد در پایان این بازدید با تقدیر از شهردار منطقه ثامن از روند اجرای طرح نوسازی و بهسازی بافت پیرامون حرم مطهر رضوی ابراز خرسندی کرد و گفت: منطقه ثامن به صورت یکپارچه به یک کارگاه اجرایی و عملیاتی تبدیل شده که این مسئله بسیار قابل تقدیر است.

وی با بیان اینکه تقریبا ۳۰ پروژه عمرانی و همچنین تعداد قابل توجهی هم پروژه اقتصادی در این منطقه در دست اجراست، افزود: پروژه‌های اجرایی با اعتبار ۷۰۰ میلیارد ریالی در حال اجرا است.

مرتضوی با اشاره به فعالیت شبانه روزی در روند پروژه‌های بلوار شهید شوشتری، بلوار شارستان در قطاع سه و چهار و همچنین شارستان در قطاع ۱ و ۲ خاطرنشان کرد: چند پروژه از پروژه‌های طرح مسکن ثامن نیز با ۵۱۰ واحد مسکونی همزمان با دهه مبارک فجر افتتاح خواهد شد.

شهردار مشهد تاکید کرد: فاز اول پروژه بلوار شهیدشوشتری نیز تا پایان سال آماده بهره برداری خواهد شد تا یک نماد بسیار مطلوب از معماری اسلامی و مدیریت جهادی به منصه ظهور برسد.

Print Friendly, PDF & Email
امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس
خبر شهری