جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۲۶ دی ۱۳۹۴
۲۵۰۰ نفر در شهرداری‌های کشور استخدام می شوند
مدير كل دفتر نوسازي و تحول اداري سازمان شهرداري‌ها و دهياري‌هاي كشور از استخدام 2500 نفر در شهرداري‌هاي سراسر كشور براساس آزموني كه در 2 بهمن سال جاري برگزار مي‌شود، ...

مدیر کل دفتر نوسازی و تحول اداری سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور از استخدام ۲۵۰۰ نفر در شهرداری‌های سراسر کشور براساس آزمونی که در ۲ بهمن سال جاری برگزار می‌شود، خبر داد.

محمد حسن‌آبادی در گفت‌وگو با خبرگزاری فارس، درباره آزمون استخدامی در شهرداری‌های سراسر کشور، اظهار داشت: بر اساس دستورالعمل وزیر کشور ۲۵۰۰ نفر در مشاغل تخصصی شهرداری‌ها و عملیاتی آتش‌نشان‌ها مشغول به کار می‌شوند.

وی ادامه داد: استخدام این تعداد منوط به برگزاری آزمون است. این آزمون در ۲ بهمن سال جاری در سراسر کشور به صورت همزمان برگزار می‌شود.

حسن‌آبادی افزود: در این آزمون امتیازاتی نیز برای ایثارگران، افراد بومی و کارکنان قراردادی شهرداری‌ها در نظر گرفته شده است که کارکنان قراردادی به ازای هر سال کارکردشان در شهرداری رتبه‌بندی می‌شوند.

مدیر کل دفتر نوسازی و تحول اداری سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور خاطرنشان کرد: در این آزمون ۱۲۰ سؤال مطرح شده که ۹۰ سؤال آن تخصصی در حوزه مشخص شده و ۳۰ سؤال نیز مربوط به هوش و استعدادیابی است.

حسن‌آبادی خاطرنشان کرد: آزمون استخدامی ۲۵۰۰ نفر در شهرداری‌های سراسر کشور با مسئولیت استانداری‌ها برگزار می‌شود و وزارت کشور تنها نقش نظارت‌کننده دارد.

وی یادآور شد: به غیر از شغل آتش‌نشانی و راهور قطار شهری بانوان نیز می‌توانند در مشاغل مختلف در این آزمون شرکت کنند.

مدیر کل دفتر نوسازی و تحول اداری سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور اظهار داشت: متقاضیان می‌توانند با مراجعه به سایت‌های استانداری‌های سراسر کشور نسبت به ثبت‌نام در این آزمون اقدام کنند.

حسن‌آبادی خاطرنشان کرد: افرادی که در این آزمون استخدام می‌شوند باید ۷ سال تعهد استخدامی در حوزه قبول شده بدهند.

Print Friendly, PDF & Email
امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس
خبر شهری