جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۲۶ دی ۱۳۹۴
قانون واگذاری قیر برای آسفالت معابر شهرهای با جمعیت زیر پنجاه هزار نفر جمعیت ابلاغ شد
دكتر حسن روحاني، رئيس جمهوري، « قانون اصلاح بند (ي) تبصره (2) قانون بودجه سال 1394 كل كشور» در خصوص تكليف وزارت نفت براي ارائه قير رايگان به دستگاه هاي ...

دکتر حسن روحانی، رئیس جمهوری، « قانون اصلاح بند (ی) تبصره (۲) قانون بودجه سال ۱۳۹۴ کل کشور» در خصوص تکلیف وزارت نفت برای ارائه قیر رایگان به دستگاه های اجرایی را برای اجرا به وزارت نفت و سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور ابلاغ کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دولت، متن این قانون به شرح زیر است:

قانون اصلاح بند (ی) تبصره (۲) قانون بودجه سال ۱۳۹۴ کل کشور (مصوب ۱۵/۹/۱۳۹۴ مجلس شورای اسلامی)

ماده واحده- بند (ی) تبصره (۲) قانون بودجه سال ۱۳۹۴ کل کشور مصوب ۲۴/۱۲/۱۳۹۳ به شرح زیر اصلاح می شود:

ی- وزارت نفت موظف است از طریق شرکت های دولتی تابعه ذی ربط معادل ارزش ریالی دو میلیون تن قیر رایگان تا سقف بیست و چهار هزار میلیارد (۲۴٫۰۰۰٫۰۰۰٫۰۰۰٫۰۰۰) ریال به نسبت شصت و دو درصد (۶۲%) در اختیار وزارت راه و شهرسازی جهت روکش آسفالت و آسفالت راه های روستایی و بیست درصد (۲۰%) در اختیار بنیاد مسکن انقلاب اسلامی جهت آسفالت معابر و بهسازی روستاها و انجام پروژه های مشارکتی با دهیاری ها و پانزده درصد (۱۵%) در اختیار وزارت کشور (سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور) جهت آسفالت معابر شهرهای با جمعیت زیر پنجاه هزار نفر و سه درصد (۳%) جهت نوسازی مدارس در اختیار وزارت آموزش و پرورش (سازمان تجهیز و نوسازی مدارس کشور) قرار دهد و در حسابهای فی ما بین خود و خزانه داری کل کشور اعمال و با آن تسویه نماید. اعتبار مذکور صد در صد (۱۰۰%) تخصیص یافته تلقی شده و وزارت نفت تا پایان سال مالی ۱۳۹۴ نسبت به تخصیص و تحویل کامل قیر اقدام می کند.

قانون فوق مشتمل بر ماده واحده در جلسه علنی روز یکشنبه مورخ پانزدهم آذرماه یکهزار و سیصد و نود و چهار مجلس شورای اسلامی تصویب و در تاریخ ۲۵/۹/۱۳۹۴ به تأیید شورای نگهبان رسیده است.

Print Friendly, PDF & Email
امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس
خبر شهری