جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۲۴ دی ۱۳۹۴
اسناد ۱۰ پروژه سرمایه‌گذاری شهر زنجان آماده ارائه است.
به گزارش روابط عمومي و امور بين‌الملل شهرداري زنجان، شهردار زنجان از در دست تهیه بودن اسناد مشارکت برای 20 پروژه شهر زنجان خبر داد و گفت: اسناد 10 پروژه ...

به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل شهرداری زنجان، شهردار زنجان از در دست تهیه بودن اسناد مشارکت برای ۲۰ پروژه شهر زنجان خبر داد و گفت: اسناد ۱۰ پروژه از این مجموع با ۲ هزار میلیارد تومان آورده شهرداری آماده ارائه به سرمایه‌گذاران شده است.

حبیب یگانه در همایش فرصت‌های سرمایه‌گذاری شهرداری زنجان بودجه مصوب سال جاری شهرداری زنجان ۱۸۸ میلیارد تومان اعلام و اظهار کرد: ۵۰ درصد از این بودجه برای امور اجرایی مصوب و هزینه شده است.

وی به وظایف اجتماعی شهرداری‌ها اشاره و اضافه کرد: شهرداری باید به دیگر وظایف خود هم به مانند امور عمرانی توجه کرده تا بتواند به نیازهای موجود در آن پاسخ دهد.

شهردار زنجان با بیان اینکه شهرداری زنجان پروژه‌های عمرانی متعددی را بدون صرف بودجه نقدی اجرا می‌کند، افزود: این اقدامات از طریق تهاتر اجرا می‌شود.

یگانه بازگشایی معابر را از جمله اقدامات شهرداری زنجان اعلام کرد و افزود: شهرداری زنجان ۲۵درصد تخفیف را برای عوارض پیش‌بینی و عملیاتی شده است.

وی ادامه داد: تغییر ضوابط از دیگر اولویت‌های شهرداری زنجان برای جذب مشارکت‌های سرمایه‌گذاری در پروژه‌های عمرانی محسوب می‌شود.

شهردار زنجان با تشریح روند اجرایی تشکیل سازمان اقتصاد سرمایه‌گذاری مشارکت‌های مردمی در شهرداری زنجان افزود: شهرداری زنجان در صدد اخذ مجوز مورد نیاز برای این سازمان است.

یگانه از در دست تهیه بودن اسناد مشارکت برای ۲۰ پروژه شهر زنجان خبر داد و گفت: اسناد ۱۰ پروژه از این مجموع با ۲ هزار میلیارد تومان آورده شهرداری آماده ارائه به سرمایه‌گذاران شده است.

وی مجموع اعتبار مورد نیاز برای سرمایه‌گذاری را برای ۱۰ پروژه آماده شده را ۵ هزار میلیارد تومان اعلام کرد.

شهردار زنجان همایش برگزار شده را نخستین در نوع خود عنوان و ابراز امیدواری کرد: با حمایت شورا، شهرداری زنجان موفق به اجرای برنامه‌های خود در حوزه جذب مشارکت‌های سرمایه‌گذاری شود.

Print Friendly, PDF & Email
امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس
خبر شهری