جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۲۴ دی ۱۳۹۴
شهرداری تبریز: انضباط و سلیقه ویژه در اجرای پروژه‌های عمرانی بارز است
معاون فنی و عمرانی شهردار تبریز، از استمرار پرشتاب پروژه‌های عمرانی خبر داد و افزود: خوشبختانه انضباط کاری و رعایت‌ زمان‌بندی در اجرای پروژه‌ها بارز بوده و شهر را در ...

معاون فنی و عمرانی شهردار تبریز، از استمرار پرشتاب پروژه‌های عمرانی خبر داد و افزود: خوشبختانه انضباط کاری و رعایت‌ زمان‌بندی در اجرای پروژه‌ها بارز بوده و شهر را در آستانه مجموعه‌ای از دستاوردهای تحول‌آفرین عمرانی قرار داده است.

به گزارش شهریار، محبوب عبداله‌‌پور، در بازدید از چند پروژه مهم عمرانی، با بیان این مطلب اظهار داشت: پروژه‌های یک سال اخیر در کنار سرعت و کیفیت، از انضباط و سلیقه ویژه‌ای در حین اجرا برخوردارند. این امر موجب شده مدیریت زمان و صرفه جویی در منابع و هزینه ها، در کلیت پروژه ها چشمگیر باشد.

وی اضافه کرد: علی‌رغم سرماهای اخیر، انضباط و پیوستگی در اجرای پروژه‌ها موجب شده کمترین پیامد ترافیکی در شهر ایجاد شود و از حیث آلودگی‌های صوتی و بصری نیز آشفتگی و مزاحمت خاصی در شهر محسوس نباشد.

معاون فنی و عمرانی شهردار تبریز با اشاره به روند پیشرفت برخی از پروژه‌های مهم شهر گفت: دو پروژه تقاطع غیرهمسطح شهید آیت‌الله نمر در آخونی و جانبازان در آبرسان، با پشت‌ سر گذاشتن مراحل عرشه‌گذاری هم‌کنون وارد مراحل تکمیلی شده اند.

وی یادآور شد: دو پروژه آخونی و جانبازان، موجب تکمیل دو رینگ مهم در غرب و شرق تبریز شده  و ضامن روان‌سازی ترافیک شهر در ۱۰ سال آتی خواهند بود.

عبداله‌‌پور در ادامه با اشاره به آخرین مراحل اجرای بیمارستان تخصصی کودکان مبتلا به سرطان خاطرنشان کرد: این بیمارستان ۱۱۴ تخت‌خوابی، در ۴٫۵ طبقه طراحی شده و دانشگاه علوم‌پزشکی استان، بلافاصله پس از اتمام، نسبت به تجهیز و تامین نیروی انسانی آن اقدام خواهد کرد.

معاون فنی و عمرانی شهردار تبریز، پروژه‌ تقاطع غیرهمسطح گلپارک ، پل‌های عابر پیاده، بزرگراه دو کمال و فرهنگسرای کوی استانداری را از دیگر پروژه‌های در آستانه تکمیل شهرداری خواند.

وی تاکید کرد: با آغاز دهه مبارکه فجر شاهد بهره‌بردای از پروژه‌های متعدد شهری خواهیم بود که اخبار جزئی آن، پس از جمع‌بندی‌های لازم، به زودی توسط شهردار محترم اعلام خواهد شد.

Print Friendly, PDF & Email
امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس
خبر شهری