جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۲۴ دی ۱۳۹۴
سرویس‌دهی ۷ ساعته مسیر توسعه خط یک قطارشهری مشهد در روز
مدیرعامل شرکت قطارشهری مشهد گفت: به منظور ساعت سرویس دهی در مسیر توسعه خط یک قطارشهری مشهد جلسات منظمی با مسوولان فرودگاه برگزار و مقرر شده ساعت 6 تا 8 ...

مدیرعامل شرکت قطارشهری مشهد گفت: به منظور ساعت سرویس دهی در مسیر توسعه خط یک قطارشهری مشهد جلسات منظمی با مسوولان فرودگاه برگزار و مقرر شده ساعت ۶ تا ۸ صبح پیک مسافری و کارکنان فرودگاه است؛ همچنین به منظور بازگشت کارکنان فرودگاه و تعدد پروازها از ساعت ۱۵ تا ۲۰ زمان دوم حرکت قطارها در این مسیر خواهد بود، البته اگر تقاضای مسافری بالاتر باشد، زمان آن را بازنگری خواهیم کرد.
به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد، کیانوش کیامرز در حاشیه بازدید از توسعه خط یک قطارشهری مشهد افزود: اقدام اساسی که انجام شده بود اتمام ریلگذاری به همراه اتمام شبکه بالاسری و تونل توسعه خط یک قطارشهری مشهد است؛ همچنین معماری دو ایستگاه واقع در این مسیر برخلاف انتظار کارشناسی بسیار خوب پیش رفت و برای افتتاح آماده شده است.
وی تصریح کرد: معماری ایستگاه‌ها تقریبا تمام شده، پله‌های برقی و تابلوهای علائم نصب شده اما کار اصلی که شبکه ریلی و برق‌رسانی بود که در هفته گذشته به اتمام رسید و تا زمان افتتاح کارهای کوچک آن به پایان می‌رسد ضمن اینکه در ماه گذشته تست‌های اولیه، گرم و سرد صورت گرفته است.
کیامرز خاطرنشان کرد: در معماری کمی عقب هستیم ولی این قول را می‌دهیم که تا ۱۲ بهمن آن را به پایان برسانیم و پس از بهره‌برداری تا خرداد ماه خرده‌کاری‌های داخل ایستگاه را به پایان خواهیم رساند.
مدیرعامل شرکت قطارشهری یادآور شد: با توجه به قطارهایی که در اختیار داریم در ابتدای بهره‌برداری بیش از ۲ قطار نمی‌توانیم وارد این تونل بکنیم که سرفاصله بین ۱۵ تا ۲۰ دقیقه ای خواهد داشت، البته اگر مابقی قطارهای خط ۱ به مشهد برسد سرفاصله خط ۱ را به ۵ دقیقه می‌رسانیم.

Print Friendly, PDF & Email
امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس
خبر شهری