جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۲۴ دی ۱۳۹۴
همایش فرصت های سرمایه گذاری شهر اصفهان
برهاني پور:جذب سرمايه گذار خارجي توسعه پايدار اصفهان را رقم مي زند دبير همايش بين المللي "فرصت هاي سرمايه گذاري شهر خلاق اصفهان" جذب سرمايه گذار خارجي را زمينه توسعه پايدار ...

برهانی پور:جذب سرمایه گذار خارجی توسعه پایدار اصفهان را رقم می زند
دبیر همایش بین المللی “فرصت های سرمایه گذاری شهر خلاق اصفهان” جذب سرمایه گذار خارجی را زمینه توسعه پایدار شهر اصفهان برشمرد.

علیرضا برهانی پور در همایش “فرصت های سرمایه گذاری شهر خلاق اصفهان” اظهارکرد: توسعه پایدار شهر اصفهان با بهره گیری از ظرفیت سرمایه گذاران داخلی و خارجی و ارتقاء جایگاه بین المللی اصفهان با استفاده از فضای مثبت به وجود آمده در کشور از اهداف برگزاری همایش فرصت های سرمایه گذاری شهر خلاق است.
وی افزود: ۶۴ پروژه مختلف در این همایش به سرمایه گذاران در ۴ محوراصلی معرفی می شود که شامل بخش گردشگری با ۳۳ پروژه، مجموعه های چند منظوره در ۲۱ پروژه ، حمل و نقل در ۴ پروژه و انرژیهای نو، صنایع دانش بنیان و فن آوری اطلاعات در ۶ پروژه است.
دبیرهمایش فرصت های سرمایه گذاری شهر خلاق تصریح کرد: حجم کلی سرمایه گذاری در این همایش بدون احتساب پروژه خط دو و سه مترو بالغ بر ۶۵ هزار میلیارد ریال است و با در نظر گرفتن پروژه مترو این حجم ریالی سرمایه گذاری از مرز ۱۰۰ هزار میلیارد ریال عبور می کند.
برهانی پور خاطرنشان کرد: این پروژه ها پس از تلاش سه ماهه از بین ۲۲۰ پروژه انتخاب شده و به گونه ای تعریف شده که بتواند شاخص هایی را برای تصمیم گیری سرمایه گذاران فراهم کند در واقع شاخص های فنی و اقتصادی پروژه ارزیابی شده است.
وی اظهارکرد: این پروژه ها عملیاتی است به گونه ای که در حداقل زمان ممکن امکان اجرای آن وجود دارد.

Print Friendly, PDF & Email
امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس