جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۲۴ دی ۱۳۹۴
آزمون جامع دوره های هفده گانه شهرداری ارومیه برگزار شد
به گزارش روابط عمومی شهرداری ارومیه ، قربانی فر، مدیر مرکزضمن خدمت شهرداری ارومیه با بیان این خبر گفت: این آزمون متمرکز شامل دوره های آسفالت سرد و گرم، مبلمان ...

به گزارش روابط عمومی شهرداری ارومیه ، قربانی فر، مدیر مرکزضمن خدمت شهرداری ارومیه با بیان این خبر گفت: این آزمون متمرکز شامل دوره های آسفالت سرد و گرم، مبلمان شهری،گزارش نویسی فنی، متره و برآورد صورت وضعیت ها، اصول و فنون مدیریت و سرپرستی، مدیریت و برنامه ریزی استراتژیک، پدافند غیر عامل، دوره حسابداری مالی و استانداردهای حسابداری، اصول سیستم اطلاعات جغرافیایی، آشنایی با تاسیسات ساختمانی، اصول معماری فضای سبز، اصول برنامه ریزی فضای سبز شهری، اصول و طراحی پارک ها و فضای سبز و تفرجگاه های شهری، نقش ها و وظایف مهندس ناظر، دوره ضوابط و مقررات شهرسازی و معماری، آمادگی و مقابله با حوادث طبیعی غیر مترقبه در شهرداری ها، اصول و مبانی حریق بود،که در قالب سه گروه و  در مدت  سه روز با حضور ناظریان  ادره حراست و بازرسی شهرداری در محل ساختمان مرکز آموزش ضمن خدمت انجام گرفت.

 وی اعلام کرد: نتایج آزمون و گواهی نامه های پایان دوره قبولی های آزمون های برگزار شده در سالجاری پس از سپری نمودن مراحل صدور در سامانه”جام” ثبت و در اختیار همکاران قرار خواهد گرفت.

مدیر آموزش شهرداری هدف اصلی از اجرای دوره های ضمن خدمت را بالا رفتن راندمان کاری و کیفیت بخشی به عملکرد کارکنان و شهرداری ارومیه در راستای شهروند مداری  دانست و تاکید کرد: به منظور کیفی سازی منابع آموزشی از کارگروه های تخصصی متشکل ازکارشناسان خبره و با تجربه شهرداری در حوزه های مختلف بهره گیری خواهد شد و تمامی تالیفات و جزوات آموزشی با نظر کارگروهای یاد شده منتشر خواهد شد .

قربانی فر در مورد برنامه های بعدی مرکز آموزش اظهار داشت: در سالهای آتی دوره های مورد نیاز وکاربردی معاونت ها و سازمان های تابعه شهرداری که دارای کد و مجوز اجرا از سوی مراجع ذیصلاح می باشند، برای کارکنان داوطلب در حوزه های مرتبط کماکان اجرا خواهد شد.

وی در پایان خاطر نشان کرد: تاکید اصلی در برگزاری دوره ها کاربردی بودن آنهاست و دوره های ارایه شده بر اساس نیاز سنجی های صورت گرفته توسط واحد های تابعه می باشد.

Print Friendly, PDF & Email
برچسب ها : ,
امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس
خبر شهری