جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۲۴ دی ۱۳۹۴
کارخانه جدید ۱۲۰ تنی آسفالت شهرداری سنندج سال آینده راه اندازی می شود
به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شهرداری سنندج: کارخانه جدید آسفالت در سنندج راه اندازی می شود. مدیر عامل سازمان خدمات موتوری شهرداری سنندج اظهار داشت: همواره دغدغه اصلی ...

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شهرداری سنندج: کارخانه جدید آسفالت در سنندج راه اندازی می شود.

مدیر عامل سازمان خدمات موتوری شهرداری سنندج اظهار داشت: همواره دغدغه اصلی مدیران شهرداری توجه و رسیدگی  به خواسته شهروندان است و یکی از مهم ترین مطالبات مردم از شهرداری آسفالت نمودن معابر و محلات است.

جلال اصغری بیان کرد: در حال حاضر آسفالت مورد نیاز برای انجام  فعالیتهای عمرانی  و همچنین آسفالت معابر سطح شهر  از کارخانه ۱۲۰ تنی این سازمان واقع  در ورودی کرمانشاه تامین می شود.

وی گفت: با توجه با گسترش و توسعه شهر و همچنین الحاق نواحی منفصل شهری به سنندج دیگر این کارخانه آسفالت جوابگوی نیازی فعلی نیست.

اصغری افزود: برای راه اندازی کارخانه جدید آسفالت طرح توجیهی توسط این سازمان تهیه و جهت تصویب تقدیم سازمان شهرداریها و دهیاریهای کشور شد.

وی از تصویب راه اندازی کارخانه جدید ۱۲۰ تنی آسفالت خبر داد و گفت: از طرف سازمان شهرداریها برای احداث این کارخانه ۱۶ میلیارد ریال وام به این سازمان اعطا خواهد شد.

اصغری تصریح کرد: با هدف تسریع در خدمات رسانی و همچنین کاهش طول مسیر کارخانه جدید آسفالت در جاده قدیم مریوان احداث خواهد شد.

وی گفت: مناقصه خرید لوازم این کارخانه بزودی منتشر خواهد و امیدواریم سال آینده بتوانیم دومین کارخانه آسفالت شهرداری سنندج را راه اندازی کنیم.

Print Friendly, PDF & Email
امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس