جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۲۶ تیر ۱۳۹۱
افزایش نرخ کرایه های تاکسی تایید شد/ نصب برچسبهای جدید
مدیرعامل سازمان تاکسیرانی شهر تهران با تایید افزایش نرخ کرایه ها از صبح امروز، گفت: از بعد از ظهر دیروز کار نصب نرخهای جدید را در ایستگاههای تاکسی آغاز کرده ...

مدیرعامل سازمان تاکسیرانی شهر تهران با تایید افزایش نرخ کرایه ها از صبح امروز، گفت: از بعد از ظهر دیروز کار نصب نرخهای جدید را در ایستگاههای تاکسی آغاز کرده ایم و در حال اطلاع رسانی به مسافران و رانندگان تاکسی از نرخهای جدید هستیم.
محمد احمدی بافنده در گفتگو با خبرنگار مهر با بیان اینکه از صبح امروز بر اساس ابلاغ شورای شهر تهران نرخ کرایه تاکسیها افزایش پیدا کرده است، گفت: بنا به اجازه شورا از ۲۵ تیرماه کرایه های تاکسی بر اساس میزان مصوبه شورا افزایش پیدا کرده که از ظهر دیروز کار نصب برچسبهای قیمت کرایه های جدید در پایانه های تاکسی آغاز شده است.

وی ادامه داد: بزودی تمامی بر روی تمامی تاکسیها برچسبهای جدید نصب می شود و تاکسیمترها نیز بر اساس نرخ جدید تنظیم می شوند.

احمدی بافنده در پاسخ به این پرسش که عدم اطلاع رسانی سبب درگیری مسافران و رانندگان تاکسی شده، گفت: در حال اطلاع رسانی به مردم و رانندگان تاکسی همزمان هستیم و نظارتهای خود را افزایش داده ایم.

به گفته وی، نرخهای تاکسی دقیقا بر اساس مصوبه شورا و از ۸ تا ۲۱ درصد افزایش یافته است.

Print Friendly, PDF & Email
امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس