جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۲۸ مرداد ۱۳۹۴
برگزاری آموزش اطفاء حریق برای کارکنان سازمان آرامستان قزوین**
به گزارش روابط عمومي سازمان آرامستان‌هاي شهرداري قزوين؛ ابراهيمي افزود: با حضور نماينده سازمان آتش نشاني و خدمات ايمني شهرداي قزوين يک دوره کلاس آموزشي اطفاء حريق از سري ...

به گزارش روابط عمومی سازمان آرامستان‌های شهرداری قزوین؛ ابراهیمی افزود: با حضور نماینده سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهردای قزوین یک دوره کلاس آموزشی اطفاء حریق از سری آموزش‌های ایمنی و حفاظت در محیط کار برگزار شد.

وی افزود: در این دوره که ۴۸ نفر از کارکنان این سازمان حضور داشتند شرکت کنندگان در کلاس با تئوری حریق، انواع حریق، روش‌های خنثی سازی حریق، انواع کپسول‌های اطفاء حریق و روش‌های دفع و اطفاءحریق آشنا شدند.

ابراهیمی بیان کرد: در پایان کلاس در محوطه آرامستان بهشت فاطمه (س) به صورت عملی مانوری برگزار شد که شرکت کنندگان نحوه استفاده از کپسول‌های اطفاء حریق را آموزش دیدند.

ابراهیمی هدف از برگزاری این دوره‌ها را آشنایی افراد با نحوه استفاده از کپسول‌های آتش نشانی عنوان و خاطر نشان کرد: با شرکت در این کلاس‌ها فرد آموزش دیده با استفاده به موقع و درست از این کپسول‌ها می تواند موجبات سلامتی خود و دیگران را افزایش داده و از حوادث ناشی ازحریق که ممکن است در سطح کارگاه و محل کار رخ دهد جلوگیری کند.

ابراهیمی در پایان افزود: کلاس‌های آموزش اطفاء حریق از ابتدای سال برای دومین بار است که در این سازمان برگزار می‌شود.

پایان پیام
 

Normal
۰

false
false
false

EN-US
X-NONE
FA

MicrosoftInternetExplorer4

Print Friendly, PDF & Email
امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس