جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۲۴ تیر ۱۳۹۱
تیم کشتی شهرداری نهاوند تیم کشتی قوچان را شکست داد
نهاوند -در ادامه مسابقات لیگ دسته اول كشتی كشور جام خلیج فارس عصر امروز دوتیم شهرداری نهاوند و شهرداری قوچان به مصاف یكدیگر رفتند كه تیم نهاوند توانست با اقتدار ...

نهاوند -در ادامه مسابقات لیگ دسته اول کشتی کشور جام خلیج فارس عصر امروز دوتیم شهرداری نهاوند و شهرداری قوچان به مصاف یکدیگر رفتند که تیم نهاوند توانست با اقتدار تیم قوچان را با شکست بدرقه نماید .

به گزارش روز جمعه ایرنا این مسابقه که در سالن پنج هزار نفری مجتمع ورزشی مهندس علیمرادیان نهاوند با استقبال تماشگران برگزار شد تیم کشتی شهرداری نهاوند با نتیجه شش بر دو توانست حریف خود را شکست داده و وضعیت خود را در لیگ بهتر نماید .

در این دیدار کشتی گیران دو تیم در هشت وزن روی تشک رفتند که تیم نهاوند شش پیروزی و دو شکست کسب کرد.

در پایان تیم نهاوند۲۰ امتیاز و تیم قوچان هشت امتیاز بدست آوردند .

میلاد خزایی در وزن ۵۰ کیلوگرم از نهاوند، صحبت حاجوی در وزن ۵۵ کیلوگرم از نهاوند ،فرزاد کولیوند در وزن ۶۰ کیلوگرم از نهاوند ،جمشید کدخدا در وزن ۶۶ کیلو گرم از تیم قوچان ،عباس یزدانی در وزن ۷۴ کیلوگرم از نهاوند ،داود زارع در وزن ۸۴ کیلوگرم از قوچان ،وحید یوسف زاده در وزن ۹۶ کیلو گرم از نهاوند و یزدان حق شناس در وزن ۱۲۰ کیلوگرم از نهاوند پیروز میدان بودند .

قابل ذکر است که در هفته گذشته تیم کشتی شهرداری نهاوند با اختلاف یک امتیاز با نتیجه ۱۶ بر ۱۵ در برابر تیم هیات کشتی ارومیه شکست را پذیرا شده بود .

در هفته آینده نیز تیم کشتی نهاوند در سومین هفته از رقابتهای لیگ کشتی دسته اول کشور میهمان تیم کشتی مازندران خواهد بود .

Print Friendly, PDF & Email
امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس