جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۱۰ خرداد ۱۳۹۴
طراحی و نصب تابلوهای معرفی اماکن واقع در معابر فرعی قزوین**
به گزارش روابط عمومي سازمان زيباسازي شهرداري قزوين؛ ميزاني افزود: مجموعه تابلوهاي معابر شهري جزيي از مبلمان شهري با کارکرد اطلاع رساني محيطي هستند که نظم بخشي به آنها تاثير ...

به گزارش روابط عمومی سازمان زیباسازی شهرداری قزوین؛ میزانی افزود: مجموعه تابلوهای معابر شهری جزیی از مبلمان شهری با کارکرد اطلاع رسانی محیطی هستند که نظم بخشی به آنها تاثیر بسزایی در کاهش اغتشاشات بصری و افزایش خوانایی محیط شهری دارد.

وی افزود: نصب تابلو در ابتدای مسیر، برای راهنمایی شهروندان و مراجعان برخی از مراکز و موسسات دارای مجوز فعالیت که در معابر فرعی و یا کوچه ها واقع شده‌اند ضروریست که تاکنون بدلیل نبود ضوابط مشخص در این زمینه اینگونه موسسات اقدام به نصب تابلو بصورت سلیقهای میکردند.

 میزانی افزود: در مرحله اول این سازمان اقدام به نصب ۵۰ تابلو در  شهر کرد که از ویژگیهای این تابلوها میتوان به ابعاد مناسب و متناسب با تابلوی نام معابر، استفاده از پایه موجود تابلوی نام معابر برای نصب و همچنین استفاده از مصالح بادوام و رنگ الکترواستاتیک اشاره کرد.

میزانی با بیان اینکه ساخت و نصب این تابلوها توسط سازمان صورت می گیرد اعلام کرد: هرگونه تابلوی مغایر با این طرح که بصورت شخصی در سطح شهر نصب شود جمع آوری خواهد شد.

پایان پیام

Print Friendly, PDF & Email
امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس
خبر شهری