جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۱۰ خرداد ۱۳۹۴
اکران تبلیغات پزشکی در شهر با مجوز سازمان نظام پزشکی استان قزوین**
به گزارش روابط عمومي سازمان زيباسازي شهرداري قزوين؛ ميزاني در ششمين جلسه‌ي کميسيون ماده 26  سازمان نظام پزشکي استان قزوين افزود: اين کميسيون مطابق آيين‌نامه استاندارد‌سازي تابلوها و سرنسخه‌هاي موسسات ...

به گزارش روابط عمومی سازمان زیباسازی شهرداری قزوین؛ میزانی در ششمین جلسه‌ی کمیسیون ماده ۲۶  سازمان نظام پزشکی استان قزوین افزود: این کمیسیون مطابق آیین‌نامه استاندارد‌سازی تابلوها و سرنسخه‌های موسسات پزشکی، شاغلان حرف پزشکی و وابسته پزشکی مصوب ۲۵/۱/۱۳۸۳ تشکیل شده و وظیفه‌ی پیگیری و نظارت بر اجرای صحیح این آیین‌نامه را برعهده دارد.

وی افزود: پس از پیگیری سازمان زیباسازی اولین جلسه‌ی این کمیسیون در مهرماه سال ۹۳ تشکیل شده و پس از آن بصورت ماهانه با حضور کلیه‌ی اعضا در محل سازمان نظام پزشکی برگزار می‌گردد.

میزانی در خصوص موارد مطرح شده در این جلسه اعلام کرد بر اساس قانون، سازمان نظام پزشکی متولی صدور مجوزهای حوزه پزشکی در زمینه تبلیغات و اطلاع‌رسانی است و هر فردی که قصد اطلاع‌رسانی دارد باید با مراجعه به نظام پزشکی، نوع تبلیغ و محتوای پیام خود را شرح داده و در نهایت بعد از بررسی در هیئت نظارت مجوز خود را دریافت کند.

وی افزود : مطابق مصوبات این جلسه مقرر شد برای جلوگیری از تبلیغات غیرتخصصی، اختصاص ابزارهای تبلیغاتی سازمان زیباسازی و اکران هرگونه تبلیغات توسط موسسات پزشکی، شاغلان حرف پزشکی و وابسته پزشکی پس از ارائه مجوز سازمان نظام پزشکی استان قزوین انجام  شود. 

Print Friendly, PDF & Email
امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس