جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۲۷ خرداد ۱۳۹۳
انتخابات هیات انضباطی سازمان تاکسیرانی شهرداری قزوین برگزار می‌شود
اسماعيل زندپور سخنگوي سازمان تاکسيراني شهرداري قزوين گفت: اعضاي هيات انضباطي پس از کسب اکثريت آراء در انتخابات به مدت دو سال در اين سمت فعاليت مي کنند. ...

اسماعیل زندپور سخنگوی سازمان تاکسیرانی شهرداری قزوین گفت: اعضای هیات انضباطی پس از کسب اکثریت آراء در انتخابات به مدت دو سال در این سمت فعالیت می کنند.

وی افزود: این انتخابات به استناد ماده ۱۵ فصل سوم آئین نامه اجرایی قانون الحاق ۲تبصره به ماده واحده قانون در خصوص تمرکز امور تاکسیرانی های کشور برگزار می شود.

زندپور با اشاره به شرایط کاندیداتوری انتخابات هیات انضباطی سازمان تاکسیرانی شهرداری قزوین عنوان کرد: کاندیداهای انتخابات هیات انضباطی سازمان تاکسیرانی شهرداری قزوین باید راننده تاکسی فعال و مالک خودرو و متاهل باشد.

وی تصریح کرد: حداقل سن۲۸سال و حداکثر سن۵۵سال، مدرک تحصیلی حداقل دیپلم، عدم سوء پیشینه کیفری، تأییدیه حراست سازمان تاکسیرانی شهرداری قزوین، ساکن شهر قزوین، برخورداری از حداقل ۵سال سابقه کار از دیگر شرایط اختصاصی برای افراد متقاضی کاندیداتوری در این انتخابات است.

سخنگوی سازمان تاکسیرانی شهرداری قزوین خاطرنشان کرد: یکی دیگر از شرایط اختصاصی افراد متقاضی کاندیداتوری این انتخابات این است که فرد متقاضی نباید تاکنون تخلفی مرتکب شده باشد که برای آن رأی هیات انضباطی صادر شده باشد.

زندپور یادآور شد: تفاوت اساسی این دوره از انتخابات هیات انضباطی سازمان تاکسیرانی شهرداری قزین این است که افراد منتخب در این دوره، نمی توانند در دوره های بعدی انتخابات به عنوان کاندید ثبت نام کنند.

پایان پیام

Print Friendly, PDF & Email
امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس