جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۲۴ خرداد ۱۳۹۳
توسعه سیستم‌های هوشمند مدیریت ترافیک در پایتخت
مديرکل برنامه‌ريزي و توسعه شهري معاونت حمل‌و‌نقل و ترافيک شهرداري تهران با بيان اينکه سيستم‌هاي هوشمند مديريت ترافيک در تهران با سرعت در حال توسعه است گفت: طول شبکه فيبر ...

مدیرکل برنامه‌ریزی و توسعه شهری معاونت حمل‌و‌نقل و ترافیک شهرداری تهران با بیان اینکه سیستم‌های هوشمند مدیریت ترافیک در تهران با سرعت در حال توسعه است گفت: طول شبکه فیبر نوری پایتخت تا پایان سال از مرز هزار کیلومتر خواهد گذشت.

مسعود رنجبریان در گفت‌وگو با‌ ‌مهر اظهار کرد: در حال حاضر طول مسیر فیبرنوری شهر تهران حدود ۹۸۵ کیلومتر است که با اجرای برنامه‌های سال ۱۳۹۳ و با افزایش ۱۰۵ کیلومتری شبکه فیبر نوری، طول این شبکه در تهران به هزار و ۹۰ کیلومتر خواهد رسید. وی ادامه داد: همچنین در راستای هوشمند‌سازی مدیریت ترافیک اقداماتی مانند افزایش دوربین‌های ثبت تخلفات و دوربین‌های نظارت تصویری در دستور کار است.

رنجبریان گفت: در حال حاضر تعداد دوربین نظارت تصویری شهر تهران هزار و ۵۴ دستگاه است که با اجرای برنامه سال ۱۳۹۳ به میزان ۱۰۰ دستگاه، تعداد دوربین نظارت تصویری پایتخت به هزار و ۱۵۴ دستگاه خواهد رسید.

مدیرکل برنامه‌ریزی و توسعه شهری معاونت حمل‌و‌نقل و ترافیک شهرداری تهران همچنین در خصوص در دوربین ثبت تخلف سرعت شهر تهران گفت: هم‌اکنون تعداد این دوربین‌ها در شهر ۱۸۷ دستگاه است که با اجرای برنامه‌های سال ۱۳۹۳ تعداد دوربین ثبت تخلف سرعت شهر تهران به حدود ۳۰۰ دستگاه خواهد رسید.

وی ادامه داد: در حال حاضر تعداد دوربین‌های ثبت تخلف عبور از چراغ قرمز شهر تهران ۷۹ دستگاه است که با اجرای برنامه سال ۱۳۹۳ تعداد بیش از ۱۰۰ تقاطع شهر به این سیستم مجهز خواهند شد. رنجبریان در پایان از نصب دوربین‌های ثبت تخلف عبور از خطوط تندرو اتوبوسرانی خبر داد و گفت: در تلاشیم که امسال ۳۸ دستگاه دوربین ثبت تخلف عبور از خطوط تندرو و اضطرار در تهران نصب و راه‌اندازی کنیم.

Print Friendly, PDF & Email
امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس
خبر شهری