جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۲۴ خرداد ۱۳۹۳
۱۰۰ پروژه شهرداری شیراز افتتاح شد
همزمان با دهه مهدویت و به مناسبت سالروز میلاد امام زمان (عج) امروز 100 پروژه شهرداری شیراز با اعتبار 350 میلیارد ریال به بهره برداری رسید. چند مورد از این 100 ...

همزمان با دهه مهدویت و به مناسبت سالروز میلاد امام زمان (عج) امروز ۱۰۰ پروژه شهرداری شیراز با اعتبار ۳۵۰ میلیارد ریال به بهره برداری رسید.

چند مورد از این ۱۰۰ پروژه عمرانی، ورزشی و خدماتی با حضور اصحاب رسانه و جمعی از مسئولان و مدیران شهرداری شیراز افتتاح شد.

افتتاح ایستگاه آتش‌نشانی شماره ۱۲ شیراز

ایستگاه آتش‌نشانی  شماره ۱۲ شیراز به  مساحت ۱ هزار و ۷۳۵ متر مربع و با اعتبار ۱۰ میلیارد ریال توسط سازمان عمران شهرداری احداث و امروز افتتاح شد.

افتتاح فاز نخست پارک منطقه ۵ شهرداری شیراز

کلنگ احداث فاز نخست پارک ۵۰ هکتاری منطقه پنج شهرداری شیراز در سال ۹۲ زده شده و با اعتبار ۱۱ میلیارد و ۳۰۰ میلیون تومان امروز به بهره برداری رسید.

این پارک دارای مسیر ویژه معلولان، سرویس بهداشتی ویژه جانبازان و معلولان و اسباب و ادوات بازی کودکان در زمین مفروش با ماسه دریایی است و در فاز دوم باشگاه سوارکاری، سالن تیراندازی و رستوران نیز به این مجموعه اضافه می‌شود.

افتتاح مجموعه ورزشی پهلوانان نصیری

مجموعه ورزشی پهلوانان نصیری با هزینه ۱۴ میلیارد و ۲۰۰ میلیون ریال و به مساحت ۱ هزار و ۵۰۰ متر مربع شامل سالن توپی، سالن غیرتوپی برای ورزش‌های رزمی، رختکن، اتاق داوران و غیره است.

زمین چمن مصنوعی به مساحت ۱ هزار و ۲۰۰ متر مربع و اعتبار ۲ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال  و نخستین زمین والیبال ساحلی فارس با اعتبار ۱ میلیارد و ۱۰۰ میلیون ریال از دیگر پروژه های افتتاح شده شهرداری شیراز بود. /تسنیم

Print Friendly, PDF & Email
برچسب ها : ,
امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس