جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۲۲ خرداد ۱۳۹۳
شهرداری شیراز طی چند سال آینده ۷۰ درصد متکی به درآمدهای خود می شود
علیرضا پاک فطرت پیش از ظهر دوشنبه در نشست هم اندیشی مدیران بانکهای شهر سراسر کشور و شهرداری شیراز افزود: امروز شهرداری حدود 50 درصد یا کمتر متکی به در ...

علیرضا پاک فطرت پیش از ظهر دوشنبه در نشست هم اندیشی مدیران بانکهای شهر سراسر کشور و شهرداری شیراز افزود: امروز شهرداری حدود ۵۰ درصد یا کمتر متکی به در آمد های خود است که امیدواریم با ورود بانک شهر ظرف سه یا چهار سال آینده به در آمد ۷۰ درصد یا بیشتر نیز برسیم.

وی تصریح کرد: امضا تفاهم نامه شهرداری شیراز و بانک شهر باعث خواهد شد روند حرکتی مدیران شهرداری سرعت گیرد.

شهردار شیراز یادآور شد: بانک شهر متعلق به شهرداری هاست و شیراز بعد از مشهد و تهران بیشترین سهام این بانک را داراست که این امر موجب شده که شهرداری با اعتماد به نفس بیشتری نسبت به گذشته عمل کند.

پاک فطرت تاکید کرد: مهمترین دغدغه شهرداری ها مشکلات مالی بود که با راه اندازی بانک شهر این دغدغه بزرگ برطرف شد.

وی با اشاره به تاثیرات مثبت بانک شهر بر رفع مشکلات مالی شهرداری ادامه داد: از زمانی که بانک شهر شکل گرفته شهرداری ها استوار تر قدم بر می دارند و خون تازه ای به رگ های اقتصاد شهری دمیده شده  که موجب سرعت در پیشرفت پروژه ها گردید.

در ادامه این نشست نائب رئیس شورای شهر شیراز نیز گفت: متاسفانه اکثر شعب بانکهای شهر در مناطق بالای شهر ایجاد شده و مردم در منطق کمتر توسعه یافته با کمبود امکانات بانکی مواجه هستند.

حمید رضا طالبان افزود: تاسیس بانک شهر موجب ایجاد اعتماد به نفس در مدیران شهرداری و انگیزه بیشتر برای پیشبرد پروژه ها شده است.

وی تصریح کرد: به منظور ایجاد همکاری بیشتر بین بانک شهر و شهرداری شیراز در شورا نیز مصوبه ای در همین رابطه داریم که شهرداری را به همکاری بیشتر با بانک شهر حمایت کرده ایم.

Print Friendly, PDF & Email
امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس