جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۲۲ خرداد ۱۳۹۳
همه ما در خصوص مرگ دختر ۱۸ ساله بر اثر بلوک بتنی، باید به گناهمان اعتراف کنیم/هم شورا مقصر است هم شهرداری تبریز همه ما در خصوص مرگ دختر ۱۸ ساله بر اثر بلوک بتنی، باید به گناهمان اعتراف کنیم/هم شورا مقصر است هم شهرداری تبریز
رسول درسخوان گفت: همه اعضای شورای شهر و شهرداری تبریز باید به گناه خود در خصوص مرگ دختر 18 ساله تبریزی بر اثر بلوک بتنی اعتراف کند. به گزارش سایت خبری ...

رسول درسخوان گفت: همه اعضای شورای شهر و شهرداری تبریز باید به گناه خود در خصوص مرگ دختر ۱۸ ساله تبریزی بر اثر بلوک بتنی اعتراف کند.

به گزارش سایت خبری شهرداریها رسول درسخوان در گفت و گو با آناج در خصوص مرگ دختر ۱۸ ساله تبریزی که بر اثر سقوط بلوک بتنی شهرداری تبریز فوت شد، اظهار کرد: همه ی ما، چه شورای شهر و چه شهرداری تبریز ، باید عذرخواهی کنیم.

وی متذکر شد: اینکه  گناه را گردن دیگری بندازیم و دیگری را مقصر بدانیم، فرار از مسئولیت است و همه ی ما باید به گناهمان در خصوص مرگ این دختر بی گناه  اعتراف کنیم.

وی خاطرنشان کرد: من در شورای سوم عکس آن بتن ها را گرفتم و نشان دادم و گفتم که این شیوه غلط است اما باز هم باید عذرخواهی کنیم و به گناهمان اعتراف بکنیم.

عضو شورای شهر تبریز با بیان اینکه من کسانی را که دنبال مقصر می گردند، افراد خوبی نمی دانم،چرا که  ما همه باهم مقصر هستیم، اعلام کرد:  هم شورا مقصر است و هم شهرداری تبریز و ادبیات دیگری غیر از عذرخواهی قابل قبول نیست.

وی در خاتمه اظهار کرد: من نیز همین جا به عنوان شورای شهر از مردم و از خانواده ی محترم آن مرحومه عذرخواهی می کنم، اینکه بخواهیم خود را کنار بکشیم و یک کارمند ساده شهرداری را مقصر جلوه دهیم، نشان از ناتوانی مدیریتی ماست. هم کسانی که اطلاعیه داده اند اشتباه کرده اند و هم دیگران.

Print Friendly, PDF & Email
امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس