جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۲۲ خرداد ۱۳۹۳
جانبازان مقابل شهرداری پارک نکنند!
شهرداری تهران تابلوی پارک ویزه جانبازان را از مقابل ساختمان شهرداری حذف کرد. به گزارش مشرق ببه نقل از شهدای ایران؛ همیشه وقتی مسئولین با جانبازان روبه رو می شوند آنچه ...
شهرداری تهران تابلوی پارک ویزه جانبازان را از مقابل ساختمان شهرداری حذف کرد.
به گزارش مشرق ببه نقل از شهدای ایران؛ همیشه وقتی مسئولین با جانبازان روبه رو می شوند آنچه بیش از هر چیز خودنمایی می کند، گله ها و درخواست های جانبازان و قول و وعده هایی است که مسئولین به این قشر از جامعه می دهند.

یکی از نیازهای روزانه جانبازان، پارک کردن خودرو در مکان های مشخصی که ویژه پارک جانبازان در نظر گرفته شده است می باشد اما اینکه چه می شود که بجای افزایش ایجاد تسهیلات شهری به یکباره با حذف و کاهش این تسهیلات که نه نیاز به بودجه دارد که برایش بهانه ای وجود داشته باشد و نه نیاز به هماهنگی های خاص  روبه رو می شویم، سوال و اعتراضی است که یکی از جانبازان در ارتباط با شهدای ایران به آن اشاره می کند.

جانباز صبوری که هم جانباز شیمیایی است و هم آزاده سالهای دور از وطن با اعلام خبر حذف تابلوی پارک جانبازان در مقابل ساختمان شهرداری تهران یعنی در کنار پارک شهر اظهار داشت؛ ۳ سال است که گاهی برای اندکی قدم زدن و مساعد شدن حالم همچون تنی چند از جانبازان به پارک شهر می روم اما چند روزی است که تابلوی پارک ویژه جانبازان را از مکان مورد نظر جذف کرده اند و این موضوع علاوه بر اینکه ما جانبازان را سر در گم کرده است تبدیل به سوالی شده است که به راستی علت این کار چیست؟ و چه کسی پاسخ می دهد که چرا بجای افزایش تسهیلات شهری برای رفت و آمد جانبازان که دچار انزوا نشده و از اجتماع دور نشوند تسهیلات موجود را هم حذف می نمایند؟

این اقدام در حالی صورت پذیرفته است که تابلوی روبه روی ساختمان شهرداری در بسیاری موارد مورد استفاده جانبازانی که به  شهرداری تهران  آمد و شد داشته اند قرار می گرفت.

پیگیری های پایگاه خبری شهدای ایران در خصوص علت این اقدام شهرداری تهران علی رغم وعده های مختلف در راستای افزایش تسهیلات شهری ویژه جانبازان هنوز نتیجه ای نداشته و کسی پاسخگو نبوده است.

Print Friendly, PDF & Email
امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس
خبر شهری