جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۱۱ خرداد ۱۳۹۳
شهرداری تهران خواستار ورود آموزش شهروندی به کتب درسی است
مدیرکل آموزش های شهروندی شهرداری تهران گفت: مذاکره با آموزش و پرورش به منظور ورود مفهوم آموزش شهروندی به مدارس و کتب درسی در دستور کار شهرداری تهران قرار داد. ابوالفضل ...

مدیرکل آموزش های شهروندی شهرداری تهران گفت: مذاکره با آموزش و پرورش به منظور ورود مفهوم آموزش شهروندی به مدارس و کتب درسی در دستور کار شهرداری تهران قرار داد.

ابوالفضل رفیع روز چهارشنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا افزود: پیش ازاین طرح شهردار مدرسه با هدف معرفی ماموریت ها و وظایف شهرداری و نهادینه کردن آموزش های شهروندی هر سال در ۲۲۰ مدرسه دخترانه و پسرانه اجرا می شد.

وی افزود: امسال با توجه به سیاست های شهرداری تهران مبنی بر ترویج سبک زندگی اسلامی و توسعه فرهنگ شهرنشینی این طرح در ۴۴۰ مدرسه اجرا خواهد شد.

وی همچنین برگزاری سومین دوره جشنواره مشکات در ۱۸ محور و منطبق با رویکردهای ابلاغی از سوی شهرداری تهران را درجهت فراهم کردن زمینه های آموزش شهروندی عنوان کرد.

مدیرکل آموزش های شهروندی شهرداری تهران افزود: این جشنواره را سازمان ها و شرکت های تابعه شهرداری تهران برگزار خواهند کرد و اداره کل آموزش های شهروندی مسئولیت تدوین شیوه نامه ها و نظارت بر اجرای جشنواره را برعهده دارد.

وی به زمان برگزاری این جشنواره اشاره نکرد.

Print Friendly, PDF & Email
امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس