جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۱۱ خرداد ۱۳۹۳
بیمارستان‌های فرسوده در شأن مردم نیست
دکتر قاضی‌زاده با بیان اینکه بیمارستان‌های فرسوده در کشور ما زیاد است و در خور شأن مردم نیست، گفت: شهرداری تهران قول‌های مساعدی به منظور بازسازی و نوسازی بیمارستان‌های فرسوده ...
دکتر قاضی‌زاده با بیان اینکه بیمارستان‌های فرسوده در کشور ما زیاد است و در خور شأن مردم نیست، گفت: شهرداری تهران قول‌های مساعدی به منظور بازسازی و نوسازی بیمارستان‌های فرسوده داده است.

دکتر حسن قاضی‌زاده هاشمی وزیر بهداشت در گفتگو با خبرنگار بهداشت و درمان باشگاه خبرنگاران در خصوص بازسازی مراکز درمانی با قدمت زیاد، گفت: در حال حاضر در اکثر استانهای کشور به خصوص تهران قدمت مراکز درمانی بسیار بالاست و این موضوع می‌طلبد که برای بازسازی و نوسازی این مراکز تمهیدات لازم انجام شود که در این حوزه باید از مردم و ارگان‌ها به خصوص شهرداری همکاری مساعدت کنیم.
وی یادآور شد: اینکه فضا و خدمات درمانی ارائه شده به مردم در شأن مردم ما نیست، افزود: ما جلسه‌ای را با شهرداری تهران داشتیم که جای خوشحالی است که یکی از برنامه‌های مهم شهرداری تهران توجه به بافت‌های فرسوده است و بیمارستان‌های فرسوده هم از این امر مستثنی نیستند، در واقع همانطور که شهرداری در حوزه پیشگیری و آموزش، خدمات ارزنده‌ای را به مردم می‌دهد، باید در حوزه درمان به کمک وزارت بهداشت بیاید.
وزیر بهداشت خاطر نشان کرد: امیدوارم با قول‌های مساعد شهرداری تهران برای نوسازی، بازسازی بیمارستان‌های مراکز درمانی در خور شأن مردم کشور، شاهد باشیم.
Print Friendly, PDF & Email
امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس