جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۴ خرداد ۱۳۹۳
شهرداری اصفهان به جای ساماندهی مشاغل مرکز تجاری می‌سازد
 عدنان زادهوش پیش از ظهر امروز در نطق پیش از دستور خود در سی و نهمین جلسه‌ی علنی شورای اسلامی شهر اصفهان با بیان اینکه آزادسازی خرمشهر کاری خدایی بوده ...

 عدنان زادهوش پیش از ظهر امروز در نطق پیش از دستور خود در سی و نهمین جلسه‌ی علنی شورای اسلامی شهر اصفهان با بیان اینکه آزادسازی خرمشهر کاری خدایی بوده و رهبر کبیر انقلاب نیز این موضوع را در اولین سخنرانی خود بعد از این اتفاق اعلام کردند، اظهار داشت: چنانچه حضرت امام خمینی (ره) آزادسازی خرمشهر را کار خدایی اعلام نمی کردند غرور فاتحان مانع موفقیت‌های بعدی می‌شد.

 وی در ادامه با بیان اینکه شهرداری اصفهان وظیفه‌ ساماندهی مشاغل را بر عهده دارد، افزود: این در حالی است که پس از گذشت مدت‌ها از تصویب مصوبه خارج کردن مشاغل مزاحم از شهر اصفهان به خارج از این شهر هنوز اقدامی جدی صورت نگرفته است.

این عضو شورای اسلامی شهر اصفهان با تاکید بر اینکه شهرداری در حال حاضر بیشتر به ایجاد مراکز تجاری روی آورده است، ادامه داد: این نهاد در راستای واگذاری مراکز تجاری نیز تخلف می‌کند و به جای آنکه به صورت مزایده مراکز را واگذار کند آنها را به صورت ظاهری به متقاضیان واگذار می‌کند.

سردار کریم نصر اصفهان، دیگر عضو شوای اسلامی شهر اصفهان نیز در ادامه این جلسه با بیان اینکه شهر و شهرداری باید به سمت افزایش درآمدهای اقتصادی و ایجاد اشتغال حرکت کند، ادامه داد: هزینه‌ی عوارض شهرداری در این طرح می‌تواند تاثیر بسزایی داشته باشد.

وی با بیان اینکه اصفهان صنعتی ترین شهر کشور است، افزود: از آنجایی که افزایش آلاینده‌های هوا ناشی از فعالیت این صنایع هستند باید به سمت حمایت از صنایع بدون آلاینده پیش برویم.

عضو شورای اسلامی شهر اصفهان سرمایه‌گذاری در حوزه‌ی صنایع دستی را ضروری دانست و ادامه داد: در این راستا ضروری است که جلوی واردات صنایع دستی خارجی را به استان جلوگیری کنیم و سرمایه‌ی موجود را در این راستا هزینه کنیم.

Print Friendly, PDF & Email
امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس