جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۱ خرداد ۱۳۹۳
درخواست طراحی مدیریت‌سازی گام به گام برای توانمند‌سازی شهرداری‌های کشور
باقر کرد امروز در سی‌و یکمین سمینار معاونان و مدیران مالی و اداری شهرداری‌های کلانشهرهای کشور اظهار کرد: امروزه پدیده رقابت به عنوان مسئله مهمی در شهرها تجلی پیدا کرده ...

باقر کرد امروز در سی‌و یکمین سمینار معاونان و مدیران مالی و اداری شهرداری‌های کلانشهرهای کشور اظهار کرد: امروزه پدیده رقابت به عنوان مسئله مهمی در شهرها تجلی پیدا کرده است تا از روش‌های مثبت این رقابت‌ها توان کافی کسب شود که آن توان موجب ارتقای زندگی در شهرها و شهروندان شود.

وی با بیان اینکه عمده جمعیت کشور ما شهرنشین هستند، افزود: روند حرکت از روستاها به شهر حداقل در طول ۳۵ سال اخیر ۱۶ برابر شده است و بدین ترتیب بسیاری از مردم از روستاها به شهرها هجوم آورده‌اند.

معاونت امور عمرانی استانداری سیستان و بلوچستان بیان کرد: آنچه که انتظار است مسائل مربوط به شهر، شرافت شهروندی، تغییر نگاه به شهروندان (از مشتری‌مداری به شهروند‌مداری)، توسعه انرژی‌های تجدیدپذیر و … بوده که باید مدیران شهری بدان توجه کنند.

کرد گفت: مدیران و معاونان کلانشهرهای کشور در این همایش بخش مهندسی انرژی و امکان استفاده از انرژی‌های شهری را مورد حمایت قرار دهند چرا که بخشی از آلاینده‌های شهری را کاهش خواهد داد.

وی خاطرنشان کرد: از مدیران مالی و اداری ۱۵ کلانشهر کشور درخواست می‌شود تا حتما مدیریت‌سازی گام به گام برای توانمند‌سازی شهرداری‌ها را طراحی کنند.

معاونت امور عمرانی استانداری سیستان و بلوچستان افزود: امیدواریم طرح خواهرخواندگی برای شهرداری‌های کشور و این استان نیز طراحی شود./تسنیم

Print Friendly, PDF & Email
امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
لمون پرس