جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۳
هنوز شهرداری اصفهان گزارشی از بانک شهر به شورای شهر ارائه نداده است
 علیرضا نصراصفهانی پیش از ظهر امروز در جلسه شورای اسلامی شهر با اشاره به وجود شاخصه‌های مهم ورزشی در اصفهان اظهار کرد: دو تیم ورزشی سپاهان و ذوب‌آهن اصفهان از ...

 علیرضا نصراصفهانی پیش از ظهر امروز در جلسه شورای اسلامی شهر با اشاره به وجود شاخصه‌های مهم ورزشی در اصفهان اظهار کرد: دو تیم ورزشی سپاهان و ذوب‌آهن اصفهان از شاخصه‌های مهم ورزشی اصفهان هستند و این دو تیم باید به صورت ویژه تقویت شوند.

وی با بیان اینکه در حال حاضر این دو تیم در حال مشخص کردن وضعیت خود هستند و مربیان این تیم‌ها مشخص شده است، اضافه کرد: برنامه‌ریزی‌های لازم باید صورت بگیرد که وضعیت این دو تیم ورزشی ارتقا پیدا کند.

عضو شورای اسلامی شهر اصفهان، اصفهان را قطب ورزشی کشور دانست و تصریح کرد: این دو تیم ورزشی باید مسیر فعالیت خود را به صورت مناسب ادامه بدهند و امیدواریم که به دنبال این موضوع جایگاه اصفهان در ورزش فوتبال ارتقا پیدا کند و حفظ شود.

وی اضافه کرد: طی هفته‌های گذشته از شهرداری خواسته‌ایم که گزارشی از وضعیت بانک شهر را به شورای شهر ارائه دهد اما تاکنون این گزارش از سوی شهرداری به شورای شهر ارائه نشده است.

نصراصفهانی با بیان اینکه در روز پنج شنبه هفته گذشته خبری با عنوان اصفهان از لیست گردشگری حذف می‌شود در یکی از روزنامه‌ها چاپ شده است، تأکید کرد: این خبر و این صحبت‌ها مذبوحانه است و اصفهان در هیچ زمانی از لیست گردشگری حذف نمی‌شود.

وی با بیان اینکه اصفهان دارای الفبای گردشگری است، افزود: هر ساله گردشگران و سیاحان بسیاری از داخل و خارج کشور در اصفهان حضور پیدا می‌کنند و صنعت گردشگری باید در اصفهان تقویت شود./فارس

Print Friendly, PDF & Email
امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس