جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۳
مشارکت ۱۰۰۰ میلیارد تومانی شهرداری شیراز با بخش خصوصی
به گزارش سایت خبری شهرداریها به نقل از روابط عمومی شورای اسلامی این شهر، غلام مهدی حقدل گفت: تعامل خوب شورا، شهرداری، فرمانداری، استانداری و سایر دستگاه‌ها زمینه را برای جهش ...

به گزارش سایت خبری شهرداریها به نقل از روابط عمومی شورای اسلامی این شهر، غلام مهدی حقدل گفت: تعامل خوب شورا، شهرداری، فرمانداری، استانداری و سایر دستگاه‌ها زمینه را برای جهش بزرگ شیراز در بحث سرمایه‌گذاری فراهم می‌کند.

وی افزود: تنها راه رونق اقتصادی و اشتغال‌زایی برای جوانان این شهر، تقویت سرمایه‌گذاری سالم و بدون رانت در بخش‌های گردشگری، خدماتی، مسکونی و تجاری است.

رئیس شورای اسلامی شهر شیراز تصریح کرد: شورای شهر دست شهرداری را برای عقد تفاهم‌نامه با سرمایه‌گذاران باز گذاشته و به عبارت بهتر، شورا برای سرمایه‌گذاری در شهر شیراز به شهرداری چک سفید امضا داده است.

وی خاطرنشان کرد: شهرداری با استفاده از این اختیارات می‌تواند بنابر صلاحدیدهای شهری و با در نظر گرفتن افق توسعه شیراز در راستای مصوبات شورای اسلامی این شهر، اقدامات لازم را انجام دهد.

حقدل بیان کرد: شیراز ظرفیت‌های متعددی برای جذب سرمایه‌گذار در بخش‌های مختلف مذهبی، تاریخی، فرهنگی، گردشگری و توریسم‌درمانی دارد که تاکنون آن طور که باید و شاید مورد توجه واقع نشده است.

به گفته وی، برای شکل‌گیری جهاد سرمایه‌گذاری در این شهر شاید لازم باشد در ابتدای راه، امتیازهایی بیش از حد معمول به سرمایه‌گذاران داده شود.

رئیس شورای اسلامی شهر شیراز همچنین گفت: از آنجا که هدف نهایی ما ایجاد رابطه‌ای سالم با نفع دوسویه است، این روند منجر به تعدد حضور سرمایه‌گذاران در شیراز و انتفاع مادی و معنوی شهر و شهروندان خواهد شد.

وی با تاکید بر لزوم فراهم آوردن بستر تحقق جهاد اقتصادی مدنظر مقام معظم رهبری، اضافه کرد: تحقق مصوبه شورا مبنی بر مشارکت یک‌هزار میلیارد تومانی شهرداری با بخش خصوصی، ایجاد زمینه اشتغال جوانان متخصص و تحصیلکرده شیرازی در شهر و محل زندگی خود، استقلال شهرداری از عوارض پرداختی مردم و دستیابی به منابع درآمد پایدار برای مدیریت بهینه شهری را در پی دارد.

– See more at: http://www.farsnews.com/newstext.php?nn=13930227001533#sthash.6oO84ZGo.dpuf

Print Friendly, PDF & Email
امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس