جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۳
غیر قانونی بودن فعالیت رسانه‌‌ای شهرداری اصفهان
 علیرضا نصر اصفهانی، عضو شورای اسلامی شهر اصفهان در خصوص فعالیت‌ رسانه‌ای شهری اصفهان اظهار داشت: مصوبه‌ بودجه‌ سال 93 شهرداری اصفهان در خصوص رسانه‌ها دچار اشکال است و باید ...

 علیرضا نصر اصفهانی، عضو شورای اسلامی شهر اصفهان در خصوص فعالیت‌ رسانه‌ای شهری اصفهان اظهار داشت: مصوبه‌ بودجه‌ سال ۹۳ شهرداری اصفهان در خصوص رسانه‌ها دچار اشکال است و باید مصوبه شورای اسلامی شهر را دریافت کند.

وی با بیان اینکه فعالیت‌ رسانه‌ای شهرداری طی ۲ ماه گذشته غیر قانونی بوده و دچار اشکال است، افزود: چنانچه این قسمت از بودجه‌ سال ۹۳ شهرداری اصفهان مصوبه‌ شورا دریافت کند کار غیر قانونی انجام داده است.

احمد شریعتی، نایب رئیس شورای اسلامی شهر اصفهان نیز در خصوص فعالیت رسانه‌‌های شهرداری و به ویژه سیمای شهر اظهار داشت: سیمای شهر را باید سیمای شهردار دانست چرا که این برنامه فقط در راستای ارائه گزارش عملکرد شهرداری اصفهان فعالیت می‌کند و تاثیر بسزایی در سطح جامعه ندارد.

وی با بیان اینکه براساس برنامه‌های اعلام شده از سوی روابط عمومی شهرداری اصفهان پخش جلسات دیدار مردمی شهردار اصفهان در دستور کار این رسانه قرار گرفته است، افزود: در این راستا ضروری است که گزارشات و دیدارهای مردمی اعضای شورای اسلامی شهر نیز در این برنامه اطلاع رسانی شود.

ندا واشیانی پور، عضو شورای اسلامی شهر اصفهان نیز با بیان اینکه سیمای شهر باید به صورت عادلانه با شهرداری و شورا تعامل داشته باشد، افزود: برنامه‌ سیمای شهر فقط نباید به تعریف و تمجید از فعالیت‌های شهرداری بپردازد و به برنامه‌ خصوصی شهردار تبدیل شود و چنانچه این روند ادامه بیابد شهردار باید هزینه‌ این برنامه را از جیب خود بپردازد نه از جیب مردم.

وی در پاسخ به اظهار نظر رئیس اداره روابط عمومی شهرداری اصفهان مبنی بر اینکه برنامه‌ سیمای شهر موفق‌ترین برنامه‌ زنده‌ سیمای مرکز اصفهان است، بیان داشت: مستندات این ادعای خود را به اعضای شورای اسلامی شهر اصفهان ارائه دهید. چطور می‌توان گفت برنامه‌ای با دریافت یک پیامک در بازه زمانی یک ساعته برنامه‌ای موفق است.

سید احمدعلی عاملی، دیگر عضو شورای اسلامی شهر اصفهان نیز در ادامه این جلسه ارائه گزارشات مالی رسانه‌های شهرداری به شورای اسلامی شهر را ضروری دانست و ادامه داد: برخی  خبرنگاران و فعالان رسانه شهرداری اصفهان نسبت به معیشت و وضعیت حقوقی خود شکایت دارند و این در حالی است که اعتبار خوبی برای این بخش در نظر گرفته شده است.

غلامرضا شیران عضو شورای اسلامی شهر اصفهان نیز تنوع مجری برنامه‌ سیمای شهر را خواستار شد و افزود: مردم اصفهان باید در این برنامه تنوع بصری داشته باشن/مهر

Print Friendly, PDF & Email
امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس