جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۳
شهرداری اردبیل ۵ تیم فوتبال پایه را حمایت می‌کند
صدیف بدری صبح امروز در همایش بزرگ پیاده‌روی در اردبیل اظهار داشت: ما در قالب سازمان فرهنگی – ورزشی توجه به توسعه ورزش همگانی را رسالت و وظیفه‌ای خطیر می‌دانیم ...

صدیف بدری صبح امروز در همایش بزرگ پیاده‌روی در اردبیل اظهار داشت: ما در قالب سازمان فرهنگی – ورزشی توجه به توسعه ورزش همگانی را رسالت و وظیفه‌ای خطیر می‌دانیم و علاوه بر مشارکت فعال در این حوزه حتی در پشتیبانی از تیم‌های حرفه‌ای و قهرمانی نیز ورود پیدا کردیم، به طوری که پنج تیم فوتبال به صورت حرفه‌‌ای مورد حمایت این مجموعه بوده که شامل تیم‌های پایه، نونهالان، نوجوانان، جوانان و بزرگسالان شهرداری است.

وی خاطرنشان کرد: تیم فوتبال شهرداری اردبیل با این پشتوانه قوی بعد از ۱۴ سال فعالیت در لیگ دسته دو کشور و برای نخستین‌بار در تاریخ این استان این تیم را به دسته یک هدایت و رهنمون کرده است که امیدواریم در لیگ یک نیز بازی‌های امیدوار‌کننده و رضایت‌بخشی را از این تیم با آتیه شاهد باشیم.

شهردار اردبیل یادآور شد: شهرداری توسعه برنامه‌های ورزشی را در کنار دستگاه‌های متولی وظیفه خطیر و جدی برای خود می‌داند و همواره سعی کرده است بوستان‌ها و پارک‌ها را به تجهیزات و امکانات ورزش عمومی و همگانی مجهز کند و در مجموعه تفریحی – توریستی شورابیل نیز فضای پر شور و نشاطی را به وجود آورد تا علاقه‌مندان به ورزش به صورت هفتگی بتوانند از این فضا استفاده کنند.

بدری گفت: در طرح جامع شورابیل برای این مجموعه پیست پیاده‌روی، دو و میدانی، دوچرخه‌سواری، ورزش‌های متنوع و فضای تفریحی – گردشگری مناسب را تدارک دیده است که با جذب سرمایه‌گذار امیدواریم این برنامه‌ها و طرح‌ها به نتیجه بنشیند.

این مسئول تاکید کرد: ما با همکاری و مساعدت شورای شهر برنامه منسجمی را در همه پار‌ک‌ها و تفرجگاه‌ها آغاز کردیم تا امکان برگزاری ورزش صبحگاهی و پیاده‌روی روزانه برای هموطنان فراهم آید تا آنها بتوانند بیشتر و بهتر از این امکانات استفاده کرده و به کارایی و تندرستی شهروندان کمکی اساسی شود.

شهردار اردبیل در این همایش قول داد به قید قرعه به شرکت‌کنندگان ۱۰ دستگاه دوچرخه و پنج سفر معنوی مشهد مقدس را اهدا کند.

فارس

Print Friendly, PDF & Email
امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس