جعبه ساز | www.boxmaker.ir
تاریخ انتشار: ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۳
شورای شهر از افتتاح تونل امیرکبیر خبر نداشت/ شهرداری: نمی توانستیم افتتاح را عقب بیندازیم

محمد حقانی، عضو شورای شهر تهران می‌گوید اعضای این شورا از افتتاح تونل امیرکبیر که در آستانه ۱۳رجب و توسط شهردار تهران انجام شد، باخبر نبوده‌اند. بازگشایی این تونل، روز دوشنبه گذشته و با حضور محمدباقر قالیباف و معاون عمرانی شهرداری انجام شد و بازار تهران را به اتوبان امام علی(ع) واقع در شرق پایتخت متصل کرد.

Print Friendly, PDF & Email

آفتاب: به گزارش روابط عمومی کمیته محیط‌زیست و خدمات شهری شورای شهر، حقانی در این‌باره می‌گوید او و همکارانش از طریق رسانه‌ها مطلع شدند که افتتاح تونل امیرکبیر در منطقه مرکزی تهران انجام شده. به گفته او وقتی از سایر اعضای شورا هم سوال شده، آنها هم گفته‌اند، نمی‌دانستند این تونل در حال افتتاح است.

او از روابط عمومی شهرداری می‌خواهد توضیح دهد چرا نمایندگان مردم در افتتاح این پروژه عمرانی بزرگ حاضر نبودند و دعوت نشده‌اند. با این حال به گفته حقانی، حتی اعضای کمیسیون عمران و حمل‌ونقل شورای شهر هم از افتتاح تونل امیرکبیر بی‌خبر بودند. او به مورد مشابه دیگری نیز اشاره می‌کند: «قبلا هم این مورد را شاهد بودیم چنانچه درباره افتتاح خط ۳ مترو تهران هم روز سه‌شنبه و همزمان با جلسه علنی شورای شهر، افتتاح صورت گرفت که جای پرسش دارد.»

در این رابطه «شهرام گیل‌آبادی» معاون اطلاع‌رسانی شهرداری تهران با رد صحبت‌های «محمد حقانی» می‌گوید: «تمام اعضای شورای شهر از طریق سیستم اتوماسیون دعوت بودند و اعضای شورا پیش‌آهنگان مدیریت شهری هستند.»وی با تاکید بر اینکه اعضای شورای شهر را جدای از مدیریت شهری نمی‌دانیم ادامه می‌دهد: «رابطه خوب، منطقی و صمیمی میان شورای شهر و شهرداری تهران وجود دارد و این دو مکمل یکدیگرند. همکاری. نزدیک، شانه‌به‌شانه و تعامل در اوج است و در تمام برنامه‌ها اعضای شورای شهر دعوت‌اند چرا که مهره‌های اصلی خدمت به فضای شهر و شهرداری هستند.»

به گزارش شرق، گیل‌آبادی با اشاره به مراسم افتتاح تونل امیرکبیر و تعجیل در بهره‌برداری از این پروژه می‌گوید: «خدمت به مردم راس حرکت شورای شهر و شهرداری است و نمی‌توان افتتاح پروژه‌های شهری را به تاخیر انداخت. علت افتتاح تونل امیرکبیر به مناسبت ولادت حضرت‌علی(ع) بارگذاری هرچه سریع‌تر این تونل و ایجاد فضای خدمت و استفاده برای مردم بوده است.»

Print Friendly, PDF & Email
امکان درج نظر مسدود شده است. از صفحۀ تماس با ما استفاده نمایید.
پربازدیدترین ها
اخبار شهرداریها
لمون پرس